Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

O cenu Chodska - Domažlice 6.11.2021

O cenu Chodska 

domazlice.jpg

           V sobotu 6.11.2021 v brzkých ranních hodinách, se naše nejmladší děvčata, pod vedením paní trenérky Radky Hochelové, vypravila do dalekých Domažlic. Ve 29. ročníku, tohoto tradičního závodu, se z našeho klubu vydala závodit děvčata Smyth Ariana Kathryn (kategorie MIMI), Eliášová Zuzana (kategorie 2014), Krtková Tereza a Nováková Anna (kategorie 2013).

             Všechna tato děvčata, díky covidové pandemii, abosolovují jedny z prvních závodů a se závodní atmosférou se teprve zžívají. Své sestavy předváděly na kladině (laviččce), prostných a bradlech. Doufáme, že v nastávající době budou moci získávat další a další zkušenosti a jejich výkony porostou. 

                I když se děvčatům na závodech nezadařilo umístit na stupních vítězů, předvedly pěkné sestavy a získaly další cenné zkušenosti. Přejeme našim nejmladším a především paní trenérce Hochelové hodně trpělivosti v trénincích a úspěch na těch závodech nastávajících. Děkujeme rodičům za podporu dívek a paní trenérce za přípravu. K výsledkům gratulujeme.

                Ostatní děvčata z klubu se připravují v tělocvičně na nadcházející listopadové závody v Liberci - závod družstev a Ještědský pohár.

Kategorie MIMI

19. Smyth Ariana Kathryn 18.500b.

Kategorie 2014

5. Eliášová Zuzana 31.350b.

Kategorie 2013

6. Krtková Tereza 31.700b.

10. Nováková Anna 29.734b.

 

Simona Harantová Willová

 

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář