Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Nic nás nezastaví

Nic nás nezastaví

               V minulém článku jsem Vás informovala, že se děvčata připravují na kvalifikační závod pro MČR v Praze. Bohužel, aktuální situace COVID-19 všem sportovcům pokazila plány a zkomplikovala značně nejen přípravu, ale i realizaci všech závodů.

               Z těchto důvodů od pondělí 12.10.2020 děvčata našeho klubu končí s klasickou přípravou v tělocvičně. Ze stejného důvodu se závody posouvají na pozdější termín. Pokud počasí dovolí, budou svou přípravu provádět venku na work-outovém hřišti. Dále se budou věnovat individuálním tréninkům v domácím prostředí.

               V týdnu před uzavřením tělocvičen proběhl na Koldumu kontrolní závod, kde všechna děvčata převedla své povinné sestavy (přeskok, bradla, kladina a prostná) pro kvalifikační závody.

Výsledky:

kat. JUNIOR     1. Patricie Makovičková     49,100b.

kat. VS3A         1. Tereza Hurtová               68,500b.

                          2. Natálie Ulrychová          63,100b.

Kat. VS1B         1. Gabriela Vencelová        61,400b.

Kat. VS2A         1. Eliška Zralá                    68,800b.

                         2. Eliška Buršová                66,500b.

                         3. Agáta Harantová             65,500b.

                         4. Ella Pantůčková              65,000b.

            

             Odměnou za výkony v kontrolním závodu byl pro děvčata bowling, na který jsme vyrazili v pátek 9.10.2020. Rodiče s panem trenérem Sergejem Kargalcevem využili setkání „pracovně“ k tomu, aby probrali možnosti alternativního trénování, plány týmu do konce roku (i když je těžké něco nyní plánovat vzhledem k situaci) a aby zhodnotili činnost děvčat během prázdnin a v měsíci září.

               Ráda bych poděkovala trenérům za ochotu trénovat s děvčaty netradičně a doufám, že budu moci brzo na stránkách informovat o tom, že jsme opět zahájili klasický trénink a že se chystáme na závody.

                   Všem fanouškům našeho klubu, trenérům a děvčatům přeji hodně zdraví a děvčatům také pevnou vůli v tréninku.