Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Veselský pohár - Veselí nad Lužnicí 6. 4. 2019

     20190406_184437.jpg

     První dubnová sobota 6. 4. 2019  byla ve znamení Veselského poháru a proto se všechna děvčata KSG Litvínov vypravila do vzdáleného Veselí nad Lužnicí. Většina vyrazila na cestu již v pátek, aby v sobotu ráno mohla nastoupit  k rozcvičení v dobré náladě. 

     Nejstarší trojici našich gymnastek kategorie VS5B z KSG Litvínov pro tento závod chyběla Denisa Chaloupková, která onemocněla. Do závodu gymnastického čtyřboje nastoupily pouze její dvě oddílové kolegyně Agáta Strýhalová a Patricie Makovičková a obě zabodovaly. Agáta předvedla krásnou a obtížnou sestavu na kladině, za kterou získala velmi vysokých 15.367 bodů. Vydařily se jí však i všechny ostatní sestavy. Do Litvínova přivezla 1. místo a zlatý pohár, Patricie získala nejvyšší hodnocení na ostatních třech nářadích a získala 2. místo a stříbrný pohár.

     Za kategorii VS4B závodily gymnastky Marie Natálie Ulrychová, Tereza Hurtová, Michaela Racíková a Varvara Matiunina. Nejlépe se zadařilo Michaele Racíkové, která pro Litvínov vybojovala 3. místo a krásný bronzový pohár. Na 5. místě se umístila Varvara Matiunina, 9. místo vybojovala Marie Natálie Ulrychová a 15. místo obsadila Tereza Hurtová.

     27. ročník tohoto závodu byl po závodní odmlce plný očekávání i pro naše nejmladší. Mladší děvčata nastoupila ke čtyřboji ve třech kategoriích a sice v kategorii VS0A Agáta Harantová, VS1A Ella Pantůčková, Eliška Zralá, Zdeňka Zavadilová a v kategorii VS1B Eliška Buršová, Valerie Činoveská a Adéla Kučerová. Děvčata předvedla výborné výkony a v každé kategorii získala po jedné medaili. V kategorii VS1B mezi počtem 17 závodnic bodovala Eliška Buršová a obsadila krásné 2. místo. Eliška Zralá si z počtu 24 závodnic v kategorii VS1A vysoutěžila stříbrnou medaili a v kategorii VS0A stanula na stupni nejvyšším Agáta Harantová z počtu 21 závodnic. Tento závod ukázal, že se naše děvčata svým provedením líbila, ale stále mají co zlepšovat.

     Děkujeme kolektivu KSG Litvínov za podporu, paní trenérce Hochelové za péči o naše nejmladší děvčata, trenérovi Sergejovi Kargalcevovi a Martině Chaloupkové za starší dívky, rozhodčím Monice Vodičkové, Jarce Racíkové a Michaele Buršové za celodenní úsilí a rodičům nejen za odvoz do vzdálených míst…..

Simona Harantová a Jitka Strýhalová

    

Výsledky:

VS5B     1. místo Agáta Strýhalová

             2. místo Patricie Makovičková

VS4B     3. místo Michaela Racíková

              5. místo Varvara Matiunina

              9. místo Marie Natálie Ulrychová

             15. místo Tereza Hurtová

VS0A     1. místo Agáta Harantová celkem 74.583b.

VS1A     3. místo Eliška Zralá celkem 69.433b.

               7. místo Zdeňka Zavadilová celkem 68.367b.

 12. místo Ella Pantůčková celkem 67.100b.

VSB        2. místo Eliška Buršová celkem 71.333b.

               8. místo Adéla Kučerová celkem 67.734b.

              11. místo Valerie Činoveská celkem 65.900b.

Fotogalerie:

https://stryhaj.rajce.idnes.cz/Veselsky_pohar_-_Veseli_nad_Luznici_5._-_6._4._2019

Výsledky:

http://www.gymfed.cz/vysledky/detail/1452?kategorie=2813

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář