Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Memoriál J. Mládka a J. Šafáře - vložený závod dvojboj - Horní počernice 27.1.2019

image1.jpeg

Memoriál J. Šafáře a vložený dvojboj kladina – prostná

 

V neděli 27.1.2019 vyjela naše nejmladší děvčata opět do hlavního města. V Horních Počernicích se zúčastnila Memoriálu J. Šafáře  - závod na prostných a vloženého dvojboje kladina – prostná.

Závodilo se v kategorii závodnic 2012 – 2010 (Eliška Zralá, Eliška Buršová a Zdeňka Zavadilová), zbytek týmu bohužel postihly zdravotní komplikace a byl nucený zůstat doma. V závodě Memoriál J.Šafáře bojovala Adéla Kučerová, která zajela na prostných krásnou sestavu, ale bohužel v konkurenci o dva až tři roky starších děvčat obsadila v kvalifikaci 13. místo. Ve vloženém závodě se objevily bohužel pády z kladiny a to přineslo děvčatům bodové srážky. I přes tyto nezdary získala Eliška Z. stříbrnou medaili a Eliška B. obsadila pěkné 5. místo a Zdeňka Z.  místo 6..

Děvčata získala opět další zkušenosti a nyní je čeká „závodní“ pauza, ve které budou posilovat a zdokonalovat své sestavy, aby v jarní části sezóny, která bude závodně nabitá, byla připravená co nejlépe. Gratulujeme děvčatům k výsledkům, děkujeme paní trenérce za přípravu děvčat a samozřejmě týmu rodičů za podporu.

Dvojboj – 14 závodnic

2. místo Eliška Zralá – 21.033b

5. místo Eliška Buršová – 20.100b

6. místo Zdeňka Zavadilová – 19-900b

Memoriál Z. Šafáře – 17 závodnic

13. místo Adéla Kučerová – 10.550b

foto https://stryhaj.rajce.idnes.cz/Memorial_J._Safare_a_vlozeny_dvojboj_kladina_-_prostna_-_H._Pocernice_27.1.2019/

 

Simona Harantová Willová

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář