Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Gymnastické soustředění v tělocvičně TJ Bohemians - Praha 30. - 31. 3. 2019

img_20190401_100434.jpg

     O víkendu 30. - 31. 3. 2019 se tři gymnastky z Klubu sportovní gymnastiky Litvínov (Agáta Strýhalová, Patricie Makovičková a Denisa Chaloupková) zúčastnily se svými trenéry Sergejem Kargalcevem a Martinou Chaloupkovu soustředění vybraných, talentovaných sportovních gymnastek. Soustředění se konalo v pražské tělocvičně TJ Bohemians pod vedením několika profesionálních trenérů z různých klubů ČR.

     Po oba víkendové dny se všechny gymnastky sešly v tělocvičně v 9.00 hod., svůj perný tréninkový program začaly společnou rozcvičkou a následným rozdělením do věkově a výkonnostně přiměřených skupin, které na jednotlivých nářadích vedli přidělení trenéři. Tréninky byly rozděleny na dvě cvičební fáze - dopolední a odpolední a kromě dvouhodinové pauzy na oběd a krátký odpočinek trvaly po celý den až do 17 hodin.

     Během obou dnů soustředění se gymnastky i jejich trenéři zaměřili zejména na technickou oblast provedení jednotlivých cviků, detailně rozpracovávali fáze každého úkonu, posilovali, protahovali a zaměřili se na eliminaci chyb a špatných návyků na problémových nářadích. Děvčata i trenéři se navzájem vyměňovali své zkušenosti i technické dovednosti či kompetence v nejrůznějších oblastech gymnastické přípravy a tréninku.  Všichni svůj náročný úkol splnili dokonale, vyčerpaní, unavení, ale tréninkově obohacení jsme se vraceli v neděli večer do svých domovů. 

Jitka Strýhalová

Fotogalerie:

https://stryhaj.rajce.idnes.cz/Gymnasticke_soustredeni_v_telocvicne_TJ_Bohemians_Praha_-_30._-_31._3._2019/

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář