Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Závod gymnastických nadějí - Praha 14. 10. 2018

     V neděli 14.10.2018 opět vyrazilo družstvo ročníku 2011 a 2012 závodit, tentokrát směr Praha. Jelo se na „Závod gymnastických nadějí“ -  pro ročník 2012 vypsán dvojboj lavička, prostná s vloženým závodem skok z místa do dálky a šplh na tyči. Ročník 2011 bojoval ve čtyřboji –přeskok, bradlová žerď dosažná, kladina, prostná. I tento závod byl svižný a dobře zorganizovaný. Dobrá nálada z přechozího dne byla znát a děvčata podala opět perfektní výkony.

     Ve velké konkurenci především pražských závodnic, obsadila Agáta Harantová 5. místo z celkového počtu 23 závodnic s bodovým ziskem 28,850. Ve vložených závodech nás magická pětka pronásledovala, ve šplhu skončila 5. a ve skoku 15.. V závodě ročníku 2011 jsme měli dvě závodnice Ellu Pantůčkovou a Elišku Zralou. Obě dvě v „pražském“ konkurenčním prostředí bojovaly ze všech sil. Eliška i přes pád z kladiny získala vysoké hodnocení 57,000 a tím nechala za sebou celkem 16 závodnic. Ke zlaté medaili ze soboty přidala druhou sestřičku.

     Ella Pantůčková je závod od závodu blíž a blíž ke stupínku vítězů. V Praze stanula těsně pod „bednou“ a s celkovým počtem bodů 54,866 skončila čtvrtá. Konečnou tečkou závodu bylo vyhlášení družstev. Zlatá medaile putovala opět do Litvínova pro Elišku Zralou a Agátu Harantovou.

     Celkově se uplynulý víkend dá hodnotit jako zlatý….4 zlaté, 1 bronzová a i „mimomedailové“ úspěchy našich dívek jsou výtečné. Ráda bych poděkovala dívkám za perfektně odvedené výkony, paní trenérce za přípravu dívek a podporu v závodění a také rodičům, kteří děti vozí a podporují v jejich nadšení.

Autor reportu: Simona Harantová

Autor vkladu a úprav: Jitka Strýhalová

                                  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář