Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Testování talentovaných gymnastek, soustředění - Praha, Kampa 27. - 28. 10. 2018

     dscn4788.jpg

     O víkendu 27. - 28. 10. se pět litvínovských gymnastek zúčastnilo "Testování talentovaných žákyň" v pražské TJ Sokol Kampa, kam byly pozvány Českou gymnastickou federací společně s dalšími 30 děvčaty různých výkonnostních kategorií na základě výsledků a umístění v kvalifikacích a na M ČR. Testování mladých nadějných gymnastek si bere za cíl vytvořit reálný přehled o výkonnostních kompetencích děvčat napříč kategoriemi, který pomůže nastínit budoucí možnou perspektivu české gymnastiky. Testy probíhaly zvlášť pro Čechy a Moravu. 

     Za kadetky odjela z Litvínova tři děvčata - Agáta Strýhalová, Patricie Makovičková a Denisa Chaloupková, za VS starších žákyň Michaela Racíková a za VS mladších žákyň Natálie Ulrychová. 

     Po celou sobotu probíhaly především silové a technické testy, v neděli děvčata předváděla své dovednosti v akrobacii. Nedělní dopolední speciální rozcvička a odpolední trénink "jurčenka" a jednotlivých metodických fází na bradlech byly pojaty jako společné soustředění, při kterých si děvčata ověřovala, nacvičovala, nebo upevňovala dovednosti. Dosažené výsledky děvčat budou zpracovány a zaslány trenérům později, ale již nyní víme, že naše gymnastky si vedly velice dobře a některé dokonce nadprůměrně. 

https://stryhaj.rajce.idnes.cz/Testovani_talentovanych_gymnastek%2C_soustredeni_-_Praha_-_Kampa_27._-_28._10._2018/

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář