Jdi na obsah Jdi na menu

Memoriál Olgy Heffenbergrové a "Hledáme nové talenty" - Kolín 28. 4. 2018

​Memoriál Olgy Heffenbergrové a soutěž "Hledáme nové talenty" - Závod nejmladších gymnastek v TJ Kolín

28. 4. 2018

Nejmladší gymnastky z Litvínova vyrazily v sobotu 28.4.2018 na závod družstev i jednotlivkyň konaný v TJ Sokol Kolín.                 V závodu Hledáme nové talenty soutěžily dívky v kategorii 2011 a mladší. Družstvo bylo ve složení Agáta Hrantová, Eliška Zralá, Zdeňka Zavadilová a Hana Pilná. Děvčata vysoutěžila v trojboji (lavička, akrobacie a šplh na tyči) krásné 3. místo, v individuálním závodu pak obsadila Zavadilová Z. místo 6., Zralá E. místo 7., Harantová A. místo 21. a Pilná H. místo 25..      V závodu Memoriál Olgy Effenbergrové pro kategorii 2010 a mladší, soutěžila Eliška Buršová, Valerie Činoveská a Adéla Kučerová. Děvčata soutěžila opět v trojboji, tentokrát kladina, akrobacie a šplh na tyči a  umístila se v závodě družstev na 7. místě. V individuálním závodu pak obsadila  17. (Buršová E.), 20. (Kučerová A.) a 29. (Činoveská V.) místo.

Děvčata získala další zkušenost ze závodu družstev a možnost závodit ve šplhu na tyči, který v tělocvičně v Litvínově netrénují, protože šplhají na laně.

Tímto bych ráda poděkovala panu řediteli SSZŠ Litvínov panu Škramlíkovi za možnost nácviku šplhu na tyči v tělocvičně školy. Dále bych chtěla poděkovat paní trenérce Radce Hochelové za nácvik a péči o naše děti během závodu i tréninků. Poslední dík patří rodičům, bez kterých by toto snažení nebylo možné….

Odměnou pro děvčata byl kromě medailí a drobných dárků krásný a chutný dort s motivem gymnastky.