Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Memoriál Evy Bosákové - Praha 14. 4. 2018

25. ročník Memoriálu Evy Bosákové - Slovan Praha

dscn4409.jpg

     V sobotu 14. 4. 2018 se gymnastky KSG Litvínov zúčastnily mezinárodního závodu ve dvojboji kladina + prostná - Memoriálu Evy Bosákové v pražském Slovanu. Závodit odjelo celkem 9 děvčat, a to za kategorii "Eviček" Natálie Ulrychová a Varvara Matiunina, za kategorii "Žákyň" Patricie Makovičková, Denisa Chaloupková, Michaela Racíková, Uršula Hocelíková, Klaudie Krupová a za kategorii "Juniorek" Barbora Nováková a Tereza Herinková. Závodu se pouze v doprovodu zúčastnila jejich oddílová kolegyně Agáta Strýhalová, která se závodu ze zdravotních důvodů nezúčastnila.

     Na úvod jarní závodní sezóny se děvčatům podařilo patřičně zabodovat a předvést své pečlivě trénované sestavy na výbornou. KSG Litvínov závod ovládl především v žákovské kategorii, ale i v kategorii nejmladších "Eviček". Součástí memoriálu bylo i finále na kladině, kam z hlavního závodu postoupilo celkem deset nejúspěšnějších děvčat ze všech kategorií kromě "Eviček". Do tohoto finále se z KSG Litvínov kvalifikovala celkem tři děvčata.

     V kategorii "Eviček" zazářila Varvara Matiunina, zacvičila povedené sestavy na kladině i prostných a dosáhla zlatého umístění na 1. postu bedny vítězů, 13. místo  pak obsadila Natálie Ulrychová.

     V kategorii "Žákyň" se na zlatém 1. místě umístila Patricie Makovičková, která získala prvenství také napříč všemi kategoriemi. Hned za ní se na skvělém 2. místě umístila Denisa Chaloupková, která v celkovém pořadí získala místo 3. Obě děvčata v hlavním závodu zacvičila své obtížné sestavy čistě a bez pádu a zajistila tak našemu klubu cenné kovy. Na parádním 7. místě se umístila jejich mnohem mladší oddílová kolegyně Michaela Racíková, na 13. místě Uršula Hocelíková a na 16. místě Klaudie Krupová.

     Odpolední závod "Juniorek" přinesl 7. příčku Barboře Novákové a 12. pozici Tereze Herinkové.

     Do finále se probojovaly z 1. místa Patricie Makovičková, z 2. místa Denisa Chaloupková a ze 7. místa Michaela Racíková. Zlato a hlavní cenu závodu - treckingové kolo - brala za svou krásnou sestavu Denisa Chaloupková, na 2. místě se umístila Patricie Makovičková a opět výborně zvládla své finále Michaela Racíková, která se umístila na unikátním 4. místě.

     Za vynikající umístění litvínovských gymnastek gratulujeme nejen závodnicím, ale především jejich trenérům Sergejovi, Martině, Pavle a Natálii a také rodičům dívek.

Shrnutí výsledků:

Evičky:

1. místo - Varvara Matiunina 20,70 b.

13. místo - Nátálie Ulrychová 17,15 b.

Žákyně:

1. místo - Patricie Makovičková 24,80 b.

2. místo - Denisa Chaloupková 22,90 b.

7. místo - Michaela Racíková 21,70 b.

13. místo - Uršula Hocelíková 19,15 b.

16. místo - Klaudie Krupová18,60 b.

Juniorky:

7. místo - Barbora Nováková 19,25 b.

12. místo - Tereza Herinková 12,90 b.

Výsledky napříč kategoriemi:

1. místo - Patricie Makovičková 24,80 b.

3. místo - Denisa Chaloupková 22,90 b.

10. místo Michaela Racíková 21,70 b.

24. Barbora Nováková 

25. Uršula Hocelíková

28. Klaudie Krupová

42. Tereza Herinková

Finále na kladině:

1. místo - Denisa Chaloupková 11,825 b.

2. místo - Patricie Makovičková 11,425 b.

4. místo - Michaela Racíková - 10,775 b.

Fotogalerie:

https://stryhaj.rajce.idnes.cz/Memorial_Evy_Bosakove_-_Praha_14._4._2018/#

 

    

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář