Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Děčínská kotva - Děčín 12. 5. 2018

VII. ročník závodu Děčínská kotva

dsc_0451.jpg

 

     Nabitý jarní závodní program pokračoval pro nejmladší gymnastky z Litvínova dalším závodem, tentokrát v nedalekém Děčíně. Jedná se o již tradiční závod Děčínská kotva pořádaný oddílem sportovní gymnastiky SKDM Děčín, kterého se gymnastky z KSG Litvínov pravidelně zúčastňují. A i tentokráte byl pro děvčata velmi úspěšným.

     Gymnastky si opětovně jely poměřit své síly v nových sestavách dle nového závodního programu, které si připravují na červnový krajský přebor, a to ve dvojboji – kladina a prostná. Původním plánem trenérky bylo, že závodu se zúčastní celkem 6 závodnic, ale bohužel vinou nemoci se závodu nemohla zúčastnit Valerie Činoveská, což bylo jejím kamarádkám z oddílu velice líto.

     Závod byl rozdělen dle výkonnostních skupin a dle věkových kategorií. Za KSG Litvínov soutěžily v kategorii VS0 ročník 2011 celkem 3 závodnice a to Zdenka Zavadilová, Eliška Zralá a Ella Pantučková. Zde nejvíce zabojovala Eliška Zralá, kterou ohodnotily rozhodčí celkovou známkou 37,233, která jí zajistila 3. místo. Zdeňka Zavadilová obsadila pěkné 5. místo a Ella Pantučková místo 10.

     V kategorii VS1 ročník 2010 soutěžily za klub 2 závodnice a to Buršová Eliška a Kučerová Adélka. I zde slavil náš klub velký úspěch. I přes smůlu, která znamenala pád z kladiny u obou děvčat, si obě závodnice vysloužily přední umístění. Eliška Buršová se umístila na stříbrné pozici s celkovým počtem bodů 34,167 a Adélka Kučerová na bronzové pozici s celkovým počtem 34,033 bodů.

 

Celkový přehled výsledků

 

Kategorie VS0 ročník 2011

3. místo - Eliška Zralá (37,233 b.)

5. místo – Zdenka Zavadilová (36,733 b.)

10. místo – Ella Pantučková (35,567 b.)

 

Kategorie VS1 ročník 2010

2. místo – Eliška Buršová (34,167 b.)

3. místo – Adéla Kučerová (34,033 b.)

 

     Gratulujeme všem závodnicím, ale především trenérce Radce Hochelové za její trpělivost a správné vedení a děkujeme rodičům za kompletní servis ohledně odvozu a péče o děvčata během závodu.

Simona Harantová a Michaela Buršová

​Fotogalerie:

http://stryhaj.rajce.idnes.cz/Decinska_kotva_-_Decin_12._5._2018/

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář