Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

1. kvalifikační závod pro M ČR - Brno 8. 5. 2018

1. kvalifikační závod pro Mistrovství ČR 2018 - Brno

dscn4506.jpg

     V úterý 8. května odjely tři gymnastky z našeho klubu Patricie Makovičková, Denisa Chaloupková a Uršula Hocelíková se svými trenéry Sergejem Kargalcevem a Martinou Chaloupkovou bojovat o kvalifikační posty pro Mistrovství ČR, které se letos koná v Černošicích 2. a 3. 6. 2018. Děvčata v Brně letos poprvé bojovala v kategorii kadetek ve volných sestavách gymnastického čtyřboje.

     Unikátního výsledku v nové kategorii dosáhla Patricie, která předvedla jisté sestavy a pouze s jedním pádem na bradlech dosáhla počtu 44,350 b., které jí zajistily skvělé 2. místo v konkurenci 21 závodnic. Též krásné a povedené sestavy shodně s jedním pádem, ale tentokrát na prostných, předvedla Denisa Chaloupková. Dosáhla počtu 41,550 b., které jí zajistily 8. místo. Na 20. místě po smolných pádech na bradlech, kladině a prostné se umístila oddílová kolegyně obou dívek - Uršula Hocelíková. Dosáhla počtu 33,650 b. 

     Na první důležitý kvalifikační závod do Brna doprovodila gymnastky z litvínovského klubu Agáta Strýhalová, která se ze zdravotních důvodů závodu nezúčastnila.

     Gratulujeme děvčatům i trenérům a děkujeme rodičům za doprovod na závody.

Fotogalerie:

https://stryhaj.rajce.idnes.cz/1._kvalifikacni_zavod_pro_M_CR_-_Brno_8._5._2018/ 

      

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář