Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Soustředění v Hoře Svaté Kateřiny 2017

     zmensenina-1.jpg

     V neděli 23. července odjel celý náš Klub sportovní gymnastiky s trenéry Sergejem Kargalcevem, Radkou Hochelovou a pomocnicemi Petrou Skotnicovou a Jitkou Strýhalovou na soustředění v Hoře Svaté Kateřiny, kde jsme prožili týden v plném sportovním nasazení, ve kterém ale nechyběl i volnočasový pobyt na čerstvém horském vzduchu, ani dostatek zábavy.

     Po celý týden převládaly dvoufázové tréninky v tělocvičně ZŠ Hora Sv. Kateřiny, samozřejmou součástí byly každodenní ranní rozcvičky na hřišti pod rozhlednou, věnovali jsme se ale také velmi intenzivně horské cyklistice v terénu i na silnici, in-line bruslení, volnočasovým sportům jako např. badmintonu, míčovým hrám apod.

     Letní prázdninový týden nepřinesl typické horké dny plné slunce, o to více  jsme všechen čas mohli lépe a efektivněji využít ke zdokonalení fyzické kondice a aktivitám, kterým vedra nesvědčí. Několikrát jsme na kolech vyrazili i do nedalekého pohraničí k německým sousedům, vyzkoušeli jsme jízdu na bobové dráze v Seiffenu, krásné hřiště v Neudorfu a také jsme prožili nádherně pohodové a milé odpoledne s opékáním buřtů u naší gymnastky Natálky "na samotě u lesa" v nedalekých Mikulovicích.

     Ze soustředění jsme odjeli zdraví, posílení, obohacení o nové dovednosti i krásné zážitky, bylo to moc fajn!

     Velký dík patří všem, kdo se na programu gymnastického soustředění aktivně podíleli a také několika ochotným a vstřícným rodičům našich gymnastek, kteří nabídli svou pomoc při zajištění odvozu a nakládání gymnastického nářadí.  

V přiložené fotogalerii je možné nahlédnout náš sportovní týden včetně výsledků posilovacích testů:

http://stryhaj.rajce.idnes.cz/Letni_gymnasticke_soustredeni_v_Hore_Svate_Kateriny_-_23._-_30._7._2017/

      

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář