Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev - Liberec 17. 11. 2017

dscn4717.jpg

     Je za námi důležitý Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev, který Litvínovu přinesl celkem čtyři medailová vítězství. Domů jsme přivezli dvě zlaté a dvě stříbrné medaile a za kategorii II. ligy A dokonce přímý postup na Mistrovství ČR družstev v Brně 2. - 3. prosince 2017!

     Dobře připravená čtyři družstva odjela o sváteční den do Liberce, děvčata závodila celkem ve čtyřech kategoriích následovně: 

V kategorii II. ligy A závodily:

Agáta Strýhalová, Patricie Makovičková, Denisa Chaloupková a Uršula Hocelíková - děvčata ve své kategorii zvítězila s celkovým počtem 139, 65 bodů a zajistila si tak přímý postup ve stejné kategorii na Mistrovství ČR.

V kategorii II. ligy B závodily:

Tereza Herinková, Klaudie Krupová, Barbora Nováková a hostující závodnice z Mostu Catline Kopecká a Markéta Hofmanová. Děvčata získala krásné 2. místo a stříbrnou medaili za vysoký počet 127, 20 nasbíraných bodů.

V kategorii III. ligy A závodily:

Michaela Racíková, Tereza Hurtová, Varvara Matiunina a Natálie Ulrychová. Děvčata získala 123, 45  bodů a odvezla si zlatou medaili za 1. místo.

V kategorii nejmladší MINI Ligy závodily:

Valerie Činoveská, Eliška Buršová, Magdalena Babíková a Adéla Kučerová. Holčičky nasbíraly  131, 35 bodů a odvezly si stříbrnou medaili za krásné 2. místo.

Děkujeme a gratulujeme děvčatům, trenérům Sergejovi, Martině, Radce a také paní Jonášové a Natálce Dolejšové, rozhodčím Jarce Racíkové, Monice Vodičkové, Karolíně Muckové a rodičům za zajištění odvozu!

http://stryhaj.rajce.idnes.cz/Prebor_Usteckeho_a_Libereckeho_kraje_druzstev_-_Liberec_17._11._2017/

 

      

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář