Jdi na obsah Jdi na menu

Krajský přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň - Liberec 3. 6. 2017

V sobotu 3. června 2017 odjela děvčata z našeho klubu závodit na Krajský přebor jednotlivkyň do Liberce. Pro některé gymnastky byl závod jednou z prvních zkušeností, pro některá znamenal průpravu povinných sestav na následné Mistrovství ČR, pro někoho byl poslední možností se na tuto prestižní soutěž nominovat.

Děvčata závodila v kategoriích "Základní stupeň", "Mladší žákyně", "Starší žákyně", "Žákyně A" a "Žákyně B". Úspěch i medaile zaznamenaly gymnastky ve všech kategoriích, v té nejmladší malé gymnastky získaly dvě, v nejstarší kategorii dokonce tři medaile! Nepříznivá zdravotní situace bohužel hendikepovala Terezu Herinkovou, které by úspěšný postup přinesl nominaci na M ČR v kategorii "Žákyň B". Tereza však ze zdravotních důvodů odcvičila pouze jedno nářadí.

Gratulujeme všem účastnicím i jejich trenérům k jejich výkonům a úspěchům a Terezce přejeme brzké uzdravení!