Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Klokánkova kapsa XXVI. ročník - 26. 11. 2017

image4.jpg

     V neděli 26.11.2017 vyjela naše nejmladší děvčata na předposlední závod tohoto roku. Jednalo se o velmi pěkný a již tradiční XXVI. ročník závodu pro nejmladší "Klokánkova kapsa", který se konal v TJ Bohemians Praha. Závod byl velice pěkně zorganizovaný a průběh byl svižný. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Litvínovské dívky soutěžily v kategorii II.- žákyně nar. 2010 – trojboj (bradla, kladina a prostná)  a v kategroii III. žákyně nar. 2011 – trojboj (bradla, lavička a prostná). Mimo soutěž nastoupila naše nejmladší gymnastka Agáta Harantová ročník 2012. Děvčata velice bojovala a do jednotlivých disciplín vložila veškeré úsilí.

     V katergorii II. obsadila Valerie Činoveská 18. místo, Adéla Kučerová místo 20., Eliška Buršová místo 24. a Magdaléna Babíková se umístila na 27. místě z celkového počtu 30 soutěžících.

     V kategorii III. se na 7.místě umístila Zdeňka Zavadilová, na 11. místě Ella Pantůčková a na 29. místě Marina Plavcová z celkového počtu 31. závodnic.

     Agáta Harantová by dle bodového ohodnocení byla na 17. místě.

     Děkujeme paní trenérce Radce Hochelové za doprovod dívek a podporu při závodu a panu trenérovi Sergejovi Kargalcevovi za umožní toho, aby si naše nejmladší závodnice mohla také vyzkoušet tento krásný a tradiční závod, byť i mimo soutěž.

     Nyní se děvčata připravují na jejich poslední závod tohoto roku, který se koná 15.12.2017 v Litvínově – Vánoční pohár.

Simona Harantová

https://stryhaj.rajce.idnes.cz/Klokankova_kapsa_2017_-_XXVI._rocnik_zavodu_-_26._11._2017/

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář