Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Soustředění sportovních gymnastek v Hoře Svaté Kateřiny - 24. - 30. 7. 2016

20160726_201129.jpg


     Po třítýdenních gymnastických prázdninách se družstva sportovních gymnastek "A", "B" a mladších gymnastek "C" se svými trenéry Sergejem Kargalcevem, Radkou Hochelovou, Karolínou Muckovou a pedagogickým doprovodem Jitkou Strýhalovou sešla v celkovém počtu sedmnácti gymnastek na soustředění v Hoře Svaté Kateřiny.
     V průběhu jednoho týdne měly gymnastky na programu pravidelné gymnastické dvoufázové tréninky v tělocvičně ZŠ, venkovní aktivity a tělesná cvičení zaměřená na gymnastickou atletiku a zdokonalení fyzické kondice, posilovací cviky, hodiny moderního tance, cyklistické a jiné sportovní aktivity, ale také zájmovou činnost zaměřenou na celkovou regeneraci a zdravý návrat do tréninkového režimu. Na soustředění každodenně dojížděla také nejmladší děvčata z gymnastické přípravky, kterým se v odpoledních hodinách věnovala trenérka Radka Hochelová.
     Poděkování patří rodičům gymnastek, kteří pomáhali vyřešit náročný odvoz a stěhování gymnastického nářadí jak na počátku, tak i na konci soustředění. Děkujeme!

Fotogalerie:

http://stryhaj.rajce.idnes.cz/Soustredeni_sportovnich_gymnastek_Litvinov_-_Hora_Svate_Kateriny_24._-_30._7./

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář