Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

1. kvalifikační závod pro Mistrovství ČR v Praze 8. 5. 2016

dscf2950.jpg

     8. 5. 2016 proběhl v Praze již 28. ročník Memoriálu Marie Široké v pražské tělocvičně TJ Bohemians, který byl zároveň 1. letošním kvalifikačním závodem pro Mistrovství ČR. Z našeho litvínovského KSG se ho zúčastnilo sedm děvčat, které byly rozdělené do dvou výkonnostních kategorií. Za kategorii "Starší žákyně" závodily Iveta Rejlková a Klaudie Krupová. Pro nemoc se ho, bohužel, nemohla zúčastnit Michaela Mikolášková. Poprvé za kategorii "Žákyně A" zazávodily Denisa Chaloupková, Uršula Hocelíková, Barbora Nováková, Patrície Makovičková a Agáta Strýhalová.

Podrobné výsledky i bodové hodnocení obou kategorií k nahlédnutí zde:

http://www.gymfed.cz/kalendar/detail/625

http://www.gymfed.cz/akce/000/625/MM%C5%A0_16.pdf

V kategorii "Starší žákyně" závodilo 63 gymnastek z celé ČR. Litvínovská děvčata Klaudie Krupová a Iveta Rejlková získaly výborná umístění:

​Klaudie Krupová - 15. místo

Iveta Rejlková - 25. místo
 

V kategorii "Žákyně A" závodilo 39 děvčat z celé ČR. Gymnastky z Litvínova skvěle zazávodily a dosáhly tak kvalifikačního předpokladu. Umístily se na následujících postech:

​Agáta Strýhalová - 4. místo

Denisa Chaloupková - 12. místo
 
Patrície Makovičková - 13. místo
 
Uršula Hocelíková - 19. místo
 
Barbora Nováková - 29. místo
     Další důležitý kvalifikační závod nás čeká za necelé tři týdny v Brně, kam děvčata se svým trenérem odjedou ve dnech 27. - 28. května 2016. Blahopřejeme k dosaženým výsledkům a přejeme mnoho sil při trénincích na sled nejdůležitějších závodů sezóny!
 
 
​Fotogalerie: