Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Vítkovice Cup 24. 10. 2015


     Prvním závodem letošní sezóny 2015 - 2016 byl závod ve vzdálené ostravské tělocvičně Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových "Vítkovice Cup 2015", který byl (pro starší kategorie) zároveň nominačním mezinárodním závodem Olympijských nadějí. Poprvé ve výkonnostně vyšší kategorii "Žákyně A" se ho zúčastnila celkem čtyři děvčata z litvínovského KSG Litvínov.
     Děvčata pod vedením svých trenérů do nové sezóny nastoupila s vrcholovými ambicemi, postoupila tak do vyšší závodní kategorie "Žákyně A". Celé prázdniny a začátek nového školního roku tvrdě pracovala na nových gymnastických prvcích, které budou v budoucnu stále zdokonalovat. Obtížnost provedení sestav na jednotlivých nářadí je tak již mnohem vyšší a náročnější. Salta, fliky, blechy a plančíky na kladině, obraty na žerdi, veletoče a salta z bradel apod. jsou prvky, které v sestavách závodnic nyní už nemohou chybět. Naše devítiletá a osmiletá děvčata tak výkonnostně velmi pokročila.
     Do Vítkovic odjela celkem čtyři děvčata z KSG Litvínov. Gymnastky se na tento závod odjely zejména "představit" a "závodně vytrénovat" v nové sezóně a nové kategorii před důležitým Krajským přeborem v Liberci. Přesto se dvě z nich umístily v první polovině a dvě těsně za polovinou většinou starších zúčastněných závodnic:

Patrície Makovičková - 11. místo

Uršula Hocelíková - 12. místo

Agáta Strýhalová - 17. místo

Denisa Chaloupková 18. místo
 

Fotogalerie:

 

http://stryhaj.rajce.idnes.cz/Vitkovice_Cup_2015/

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář