Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Veselský pohár - 18. 4. 2015

     dscf8835.jpg

     Sedm děvčat z Klubu sportovní gymnastiky Litvínov společně s trenéry Sergejem Kargalcevem a Terezou Šturmovou reprezentovalo v sobotu 18. 4. 2015 město Litvínov ve vzdáleném Veselí nad Lužnicí na "Veselském poháru 2015".
     Všechna děvčata závodila v kategorii "Starší žákyně" ve čtyřboji - přeskok, bradla, kladina, prostná, mimořádně se jim zadařilo a svými výkony jen potvrdily soustavnou a usilovnou dřinu každodenních tréninků. Děvčata nejen že obsadila první příčky bodování, ale sklidila i mimořádný aplaudovaný obdiv od přihlížejícího publika. Do úvodního závodu letošní sezony naskočila s dobrou náladou a absolutní převahou nad svými spoluzávodnicemi z ostatních klubů ČR.

     Za KSG Litvínov závodily: Denisa Chaloupková - 1. místo, Agáta Strýhalová - 2. místo, Patrície Makovičková - 3. místo, Uršula Hocelíková - 4. místo, Bára Nováková - 7. místo, Iveta Rejlková - 8. místo, Michaela Mikolášková - 11. místo.
     Gratulujeme děvčatům i trenérům a přejeme spoustu dalších úspěchů v nadcházejících důležitých kvalifikačních závodech pro Mistrovství ČR!

Fotogalerie:

http://stryhaj.rajce.idnes.cz/Veselsky_pohar_2015/

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář