Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Krajský přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivců - 30. 5. 2015

     V sobotu 30. května 2015 odjelo 11 děvčat z KSG Litvínov na Krajský přebor Ústeckého a Libereckého kraje do Liberecké Home Credit Arény, kde probíhal důležitý závod jednotlivkyň v gymnastickém čtyřboji - přeskok, bradla, kladina, prostná.
     I když výsledky předešlých kvalifikačních závodů již zajistily šesti našim závodnicím účast na Mistrovství ČR, i zde zabojovala děvčata s nemenším úsilím a aktivitou. Po úspěšném závodě tak potvrdily své dosavadní výkony a úspěchy obsazením prvních postů do sedmého místa, kromě místa třetího. Do Litvínova tak gymnastky přivezly dvě medaile (zlatou a stříbrnou), čtyři závodnice utržily další velice pěkná umístění: 4., 5., 6., a 7. místo, což litvínovský gymnastický klub vyzdvihlo do absolutního popředí před své soupeřky z ostatních klubů obou krajů. Gratulaci a velikou pochvalu si ale zaslouží všechny gymnastky z našeho klubu.
Za KSG Litvínov závodily a umístily se:
 
Agáta Strýhalová, - 1. místo
Patrície Makovičková, - 2. místo
Denisa Chaloupková - 4. místo
Uršula Hocelíková, - 5. místo
Bára Nováková - 6. místo
Iveta Rejlková, - 7. místo
Klaudie Krupová, - 12. místo
Michaela Mikolášková, - 13. místo
Tereza Herinková - 14. místo
Kamila Břicháčková, - 17. místo
 
     Za necelé dva týdny nás čeká nejdůležitější závod v roce - Mistrovství ČR, které se koná 13. - 14. června 2015 ve Vysokém Mýtě a všichni se na něj velmi těšíme. Děvčata i trenéři nepolevují, poctivě se připravují a pokračují ve svědomitém a pilném tréninku. Držte nám palce!
 
​Fotogalerie: