Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Krajský přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev 21. 11. 2015

     Náš litvínovský KSG se včera 21.11. 2015 vypravil na jeden z nejdůležitějších závodů roku - na Krajský přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev do 150 km vzdáleného Liberce. Že se gymnastky velice intenzivně pod vedením svých trenérů připravovaly, netřeba zdůrazňovat. Nyní jen stručně o našem trojnásobném úspěšném startu na těchto závodech:
     Do Liberce odjela tři litvínovská družstva, která závodila v kategoriích: Mini liga (Michaela Racíková, Varvara Matiunina, Kristýna Matoušová, Tereza Hurtová a Nela Vávrová); III. liga (Iveta Rejlková, Michaela Mikolášková, Klaudie Krupová a Tereza Herinková) a II. liga "A" (Denisa Chaloupková, Uršula Hocelíková a Agáta Strýhalová).
     Všechna družstva prokázala připravenost, suverenitu i dokonalé závodní nasazení a do Litvínova přivezla 2x zlaté (Mini liga, III. liga) a 1x stříbrné medaile (II. liga "A"). Děvčata z II. ligy "A" navíc vybojovala potřebný počet kvalifikačních bodů (128, 90 b.) pro účast na Mistrovství ČR družstev v Brně (4. - 5. 12. 2015), a to dokonce s 13 bodovým náskokem nad požadované minimum (115 b.). S největší pravděpodobností se tak družstvo KSG Litvínov M ČR družstev zúčastní (v závislosti na udělení "divoké karty").
Fotogalerie: Jarka Racíková, Tereza Šturmová, Emil Chaloupka, Martina Pexová, Jitka Strýhalová.

http://stryhaj.rajce.idnes.cz/Krajsky_porebor_Usteckeho_a_Libereckeho_kraje_druzstev_21._11._2015/