Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Vánoční pohár KSG Litvínov 2019 zakončil úspěšný rok našeho klubu

13. 12. 2019

dsc_1618.jpg

Vánoční pohár KSG Litvínov

     Vánoční pohár KSG Litvínov je tradičním závodem, který náš klub pořádá vždy na úplný závěr každého roku, aby slavnostně a v prima uvolněné atmosféře oficiálně ukončil náročnou závodní sezónu celého uplynulého roku. Vánoční pohár 2019 nebyl výjimkou.

     Náš klub má za sebou v letošním roce dlouhou řadu opravdu důležitých a velmi úspěšných závodů, z nichž některé byly také mezinárodní a konaly se mimo ČR. Pro letošní rok máme v našem klubu dvojnásobnou mistryni ČR na kladině a prostných a držitelku stříbrné medaile za kladinu na mezinárodním závodu v Řecku (Agátu Strýhalovou), vicemistryni ČR ve víceboji a dvojnásobnou držitelku bronzových medailí za přeskok a bradla na M ČR (Patricii Makovičkovou), děvčata jako družstvo společně s Denisou Chaloupkovou závodila také v Německu a Řecku, vybojovala bronz na M ČR družstev a ze 14 krajů ČR vybojovala stříbrnou medaili na Hrách IX. letní olympiády dětí a mládeže v Liberci, kde získala ještě další 4 cenné kovy. 

     Velice dobře se dařilo také mladším oddílovým kamarádkám, které se letos zúčastnily mnoha závodů po celé ČR s výraznými úspěchy. Mezi největší patří bronzová medaile Elišky Zralé na Mistrovství ČR jednotlivců v gymnastickém čtyřboji.

     Vánoční pohár se letos nesl v trochu odlišném duchu oproti rokům minulým. Gymnastky mezi sebou nezávodily na jednotlivých nářadích, jak to bývá obvykle zvykem, ale všechny společně si připravily velmi pěkně zorganizovaný program vystoupení, z nichž některá přímo souvisela s gymnastikou, některá ne. Na závěr svým trenérům poděkovaly za celoroční náročnou přípravu originální vánoční koledou a dárky. Také děvčata byla ohodnocena a odměněna od trenérů za své unikátní výsledky i celoroční snahu.

     Děkujeme všem gymnastkám, trenérům, rozhodčím i asistentům a pomocníkům z řad rodičů, kteří všichni společně dlouhodobě dělají mnohé pro perfektní a bezproblémový chod našeho klubu. Vše dobré do nového roku 2020!

Jitka Strýhalová

Fotoalbum:

https://stryhaj.rajce.idnes.cz/Vanocni_pohar_KSG_Litvinov_2019/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář