Jdi na obsah Jdi na menu

Přebor Ústeckého kraje - 18.9.2021

18. 9. 2021

Přebor Ústeckého kraje

Po dlouhé době bez závodů, se téměř celý tým gymnastek z našeho klubu, vydal do Liberce. Sobota 18.9.2021 byla ve znamení Přeboru Ústeckého kraje. Závodu se bohužel ze zdravotních důvodů neúčastnila Patricie Makovičková, Tereza Hurtová a Denisa Chaloupková. Obrovskou podporu své gymnastické rodině vyjádřily Páťa a Terka tím, že se do Liberce vydaly s ostatními, aby je podpořily. Závod probíhal ve svižném tempu, vzhledem k nízkému počtu závodnic. Litvínov měl v celém závodě celkem deset závodnic, domů si každá odvezla medaili za umístění na stupni vítězů. Pro děvčata z kategorie VS2A a VS3A znamenal tento úspěšný závod postup na kvalifikaci pro MČR, která se bude konat o nadcházejícím víkendu v Praze. Eliška Zralá díky umístění na prvním místě v kategorii VS2A, získala postup na MČR konané v Ostravě přímo.Postup na MČR získala také Barbora Nováková v kategorii VS6C.

Děvčatům gratulujeme k předvedeným výkonům a umístění. Děkujeme všem členům týmu KSG Litvínov za přípravu děvčat. Díky patří také rodičům, kteří děvčata podporují v trénincích i závodění.

Nadcházející víkend čeká děvčata výjezd na pražskou „Bohemku“, kde v sobotu 25.9.2021 děvčata z kategorie kadetek (Naty U. a Terka H.) zabojují o titul MČR VS4A. V neděli 26.9.2021 čeká děvčata již výše zmiňovaná kvalifikace pro MČR (VS2A – Eliška Z., Agáta H., Ella P., VS3A – Eliška B.).

Držíme děvčatům palce a děkujeme všem příznivcům našeho klubu za podporu.