Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Nová sezona zahájena

10. 9. 2021

Tréninky v plném proudu

img_7758.jpg

          Již od poloviny letních prázdnin, počínaje soustředěním na Hoře svaté Kateřiny, se děvčata našeho klubu naplno vrhla do trénování a přípravy na nastávající sérii závodů. Nedílnou součástí tréninků našeho klubu jsou tzv. „kontrolní závody“. Probíhají pod vedením pana trenéra Kargalceva, za účasti rozhodčích našeho klubu. Jejich účelem je ukázat připravenost dívek a zjistit, jaká je jejich současná „forma“.

            Na výkonnosti samozřejmě nepracují pouze děvčata, ale také paní rozhodčí z našeho klubu – Monika Vodičková a Michaela Buršová. Ty se o minulém víkendu účastnily školení rozhodčích v Praze, na programu bylo opakování pravidel, vyhodnocení a zápis sestav a především novinky v pravidlech pro období 2022-2024. Tímto děkujeme za účast a ochotu dále se vzdělávat.

            Prvním závodem po prázdninách je mezinárodní GYM – Festival Trnava 2021. Na tento závod právě dnes vyrazila Patricie Makovičková s panem trenérem Sergejem Kargalcevem. Závodu se bohužel kvůli zranění nemůže účastnit Denisa Chaloupková, která se zranila tento týden při pádu z bradel. Tímto jí přejeme brzké uzdravení. Patricie závodí v sobotu 11.9.2021 ráno (závod je plánován v čase 10.00-12.40 hodin) – prvním nářadím by měla být bradla. Její výkony můžete sledovat v níže uvedené odkazu v přímém přenosu. Našemu týmu přejeme z Litvínova šťastnou cestu a především zítra hodně štěstí v závodě. Vypovídající je pokřik, zaznívající často v naší tělocvičně od ostatních dívek – „Pojď Páťo, to dáš!!!“

            V sobotu 18.9.2021 vyrazí děvčata do Liberce, kde se zúčastní Přeboru Ústeckého kraje pro rok 2021. V případě, že děvčata splní požadovanou hranici 60 bodů, posupují na Kvalifikační závod na MČR 2021 ve VS2A a VS3A, konaný 25.-26.9.2021 na pražské „Bohemce“. V případě úspěchu na kvalifikačním závodu, čeká děvčata účast na Mistrovství ČR jednotlivkyň konané 1.-3.10.2021 v Ostravě. Program je celkem nabitý a děvčata jsou v každém závodu motivované dalším možným postupem. Přejeme všem závodnicím našeho klubu úspěšný start do nové sezóny a hodně štěstí v závodech.

 

Soupiska pro Krajský přebor:

VS1 B (2012 a starší)

Vencelová Gabriela

VS2A (2013-2011)

Harantová Agáta

Pantůčková Ella

Zralá Eliška

VS3A (2012-2009)

Buršová Eliška

VS5B (2009-2007)

Hurtová Tereza

Ulrychová Marie Natálie

VS6C (2006 a starší)

Nováková Barbora

 

Odkaz pro online přenos závodu GYM – Festival Trnava

https://gymfest.sgf.sk/?utm_source=WEB-SGF&utm_medium=banner-slider&utm_campaign=GYMFEST-utm-id-WEB-SGF

 

Simona Harantová Willová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář