Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

MČR družstev Ostrava - 3.-5.12.2021

5. 12. 2021

MČR družstev 2021 Ostrava 

ostrava-druz.jpg


     Druhý adventní víkend roku 2021 patřil Mistrovství České republiky družstev ve sportovní gymnastice žen konané v Ostravě. Za litvínovský klub vyjela celkem čtyři děvčata v doprovodu paní trenérky Chaloupkové a pana trenéra Kargalceva.

   Barbora Nováková závodila již v pátek a doplnila družstvo TJ Doksy. V kategorii II. liga zajela své sestavy velice pěkně a zejména prostná byla hodnocena vyšší známkou. Celkově družstvo TJ Doksy obsadilo 20. místo a Barča se v jednotlivcích umístila na pěkném 52. místě z celkového počtu 114.

   Nedělní Mikuláš naděloval i v Ostravě. Družstvo ve složení Eliška Zralá (2011), Patricie Makovičková (2007) a Denisa Chaloupková (2006) doplnila šikovná Veronika Kubošná (2010) z KSG Znojmo. Děvčata začínala na bradlech a předvedla velice povedené sestavy na všech nářadích. Bohužel, kladina se neobešla bez pádů, které sice ke gymnastice patří, ale které znamenají bodové srážky. I přes srážky se naše děvčata umístila velice pěkně a dostala od pomyslného Mikuláše bramborové medaile. Deniska zajela bez pádu a v individuálním závodě obsadila krásné 6. místo, Pátiny dva pády z kladiny znamenaly srážky a celkové 8. místo. Nadějná Eliška Zralá byla jednou ze tří nejmladších závodnic a bojovala jako lev. Svým výkonem družstvo nepochybně podpořila a vybojovala si v jednotlivcích krásné 23. místo z celkového počtu 38 závodnic a nechala za sebou děvčata až o 8 let starší. 
     Všem děvčatům velice gratulujeme k podaným výkonům a ke krásnému umístění. Trenérům klubu děkujeme za podporu a vedení děvčat. Velké díky pak také patří panu Chaloupkovi, který celý tým zodpovědně odvezl tam i zpět.

    V tomto roce čeká děvčata již jenom jedna akce. A sice Vánoční exhibice pořádaná každoročně našim klubem. Tento rok bude klasický každoroční Vánoční závod nahrazený exhibicí, kde děvčata předvedou v pohodové předvánoční atmosféře svůj um a nadání. Sledujte naše stránky s informaci o konání “vánočáku” a těšíme se na Vás.

     Krásný předvánoční čas a hodně zdraví v této době přejeme všem příznivcům našeho klubu.

 

II. liga

52. Barbora Nováková 36.450b.

I. liga

6. Denisa Chaloupková 43.200b.

8. Patricie Makovičková 41.750b.

23. Eliška Zralá 36.450b.

 

Simona  Harantová Willová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář