Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Hvězda Deníku a Sportovec regionu Mostecko 2019

10. 3. 2020

agi-divadlo.jpg

Hvězda Deníku a Sportovec regionu Mostecko - Agáta Strýhalová

          Vyhlášení ankety Mosteckého deníku "Sportovec regionu Mostecko za rok 2019" konané dne 5.3.2020 v krásném prostředí Mosteckého divadla, znamenalo pro členku našeho klubu Agátu Strýhalovou příjemné překvapení.

          Známý sportovní moderátor Petr Vichnar, který celý večer moderoval, vyhlašoval výsledky ankety, v které hlasovali trenéři, sportovní novináři, zástupci České unie sportu a další subjekty, ale také veřejnost. K naší radosti vyhlásil v kategorii „jednotlivci mládež“ na čtvrtém místě právě Agátku, která toto místo obsadila v konkurenci dalších dvaceti úspěšných sportovců. Překvapením celého večera bylo vyhlášení kategorie Hvězda Deníku. Z celkového počtu zaslaných 3478 hlasů a 1125 tištěných hlasovacích kuponů, získala právě nejvíce hlasů úspěšná hvězda „Agi“, kterou podpořili fanoušci nejenom z České republiky, ale i z Německa a Anglie.  

          Mezi největší úspěchy této úžasné mladé slečny v roce 2019 patří především dva tituly "Mistryně ČR" v kategorii kadetek. Do této soutěže postoupila z kvalifikace na obou nářadích z prvních míst a zaslouženě tak získala 1. místo a titul "Mistryně ČR" na kladině a 1. místo a titul "Mistryně ČR" na prostných. Na mezinárodním závodě v Řecku, Soluni "Horizon Cup 2019" vybojovala krásné 2. místo na kladině (z 18 států světa).    Mezinárodní závod "Memoriál Evy Bosákové" v Praze znamenal pro Agátku 1. místo v kategorii juniorek, 2. místo v absolutním pořadí napříč kategoriemi, 1. místo v kvalifikaci pro finále na kladině a 2. místo ve finále na kladině.

        Za zmínku stojí další neméně významné úspěchy, za kterými stojí nekonečné hodiny dřiny v tělocvičně i mimo ni, velká míra odhodlání, trpělivosti a píle. Memoriál J. Mládka na kladině - 2. místo, Veselský pohár - 1. místo, Olympiáda dětí a mládeže 2019 - 2. místo v družstvech, 9. místo v individuálním závodě a 2. místo ve finále na kladině. Třetí místo na Mistrovství ČR družstev 2019 – 3. Mezinárodní LEVERKUSEN CUP 2019 – družstvo KSG Litvínov 5. místo a další….

        Velká gratulace patří Agátě a její rodině, obrovské díky patří všem, co se podílejí na cestě Agátky za jejími sny, především kolektivu trenérů KGS Litvínov,  panu trenérovi Sergejovi Kargalcevovi, trenérce Martině Pexové, paní Pavle Jonášové a Natálii Dolejšové, ale také panu řediteli Pavlu Škramlíkovi a kolektivu učitelů SSZŠ Litvínov za umožnění individuálního plánu i dlouhodobou všestrannou podporu a vstřícnost. Děkujeme také všem fanouškům našeho klubu a našich děvčat za věrnost a podporu.

        Agi, jsi velká bojovnice a přejeme ti všichni ze srdce, ať tě na tvé cestě provází jenom štěstí a vše dobré.

        Simona Harantová Willová

 

https://mostecky.denik.cz/sportovec-regionu-2019/dominika-strida-dominiku-hazenkarka-zachova-je-nejuspesnejsi-sportovec-regionu-20200305.html

Fotoalbum:

https://stryhaj.rajce.idnes.cz/Sportovec_regionu_Mostecko_za_rok_2019_-_5._3._2020/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Are you 18? Come in and don't be shy!

(loveawake.ru, 26. 6. 2022 20:48)

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru