Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Družstvo žákyň ročník 2010 a ml.

16. 9. 2019

Ročník 2012

img_1163.jpg

Agáta Harantová

Datum narození: 2.1.2012

2019:

12.10.2019        Horní Počernice - Váza Horních Počernic

mladší žákyně (2010 a ml.)       18. místo

15.6.2019           Liberec - Přebor Libereckého a Ústeckého kraje     

VS0 A                                       1. místo

15.6.2019           Liberec - Přebor Libereckého a Ústeckého kraje     

VS0 A                                       1. místo

25.5.2019           Jindřichův Hradec - Memoriál K. Parmy                   

VS0 A+B                                   1. místo

28.4.2019            Kolín – Memoriál O. Effenbergrové                           

družstva 2011                           2. místo

28.4.2019           Kolín – Memoriál O. Effenbergrové                           

2011                                          21. místo

13.4.2019           Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                               

VS0 A                                       2. místo

6.4.2019              Veselí n/L - Veselský pohár                                       

VS0 A                                       1. místo

2018:

14.12.2018          Litvínov – Vánoční pohár                                           

kat.nejmladších gymnastek       1. místo

24.11.2018          Praha - Klokánkova kapsa                                         

3. kategorie                                2. místo

10.11.2018          Liberec – Ještědský pohár                                         

roč. 2012 – 2011                        19. místo

14.10.2018          H. Počernice - Závod gym. nadějí                             

I. kategorie (2012-2015)            5. místo

13.10.2018          Domažlice - KIK cup - O cenu Chodska                   

MIMI roč. 2012                           1. místo

26.5.2018            Doksy - Dokská kladina                                           

kat. B roč. 2012                          1. místo

28.4.2018            Kolín - Hledáme nové talenty                                 

roč. 2011 a ml.                           21. místo

14.4.2018            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                             

MIMI 1                                        1. místo

17.3.2018            Říčany - Říčanské hvězdičky                                     

Mimi roč. 2012                           6. místo

2017:

15.12.2017          Litvínov - Vánoční pohár                                           

ročník 2012                                1. místo

26.11.2017          Praha - Klokánkova kapsa                                         

3. kategorie - žákyně                  17. místo

8.10.2017            H.Počernice - Závod gym. nadějí                             

kategorie I. nar. 2011 a ml.         7. místo

1.10.2017            Praha - Dráček                                                         

kat.MIMI - roč. 2012 a ml.           1. místo

7.5.2017              Doksy - Dokská kladina                                             

roč. 2011 a mladší                      18. místo

13.4.2017            Litvínov - Aprílový závod                                           

roč. 2011 a mladší                       4. místo

 

Ročník 2011

img_1170.jpg

Ella Pantůčková

Datum narození: 28.8.2011

2019:

12.10.2019        Horní Počernice - Váza Horních Počernic

mladší žákyně (2010 a ml.)       22. místo

15.6.2019            Liberec - Přebor Libereckého a Ústeckého kraje     

VS1 A                                          3. místo

25.5.2019            Jindřichův Hradec - Memoriál K.Parmy                     

VS1 A+B                                     10. místo

28.4.2019            Kolín – Memoriál O. Effenbergrové                           

družstva 2011                              2. místo

28.4.2019            Kolín – Memoriál O. Effenbergrové                           

2011                                             4. místo

13.4.2019            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                              

VS1 A                                          17. místo

6.4.2019               Veselí n/L - Veselský pohár                                      

VS1A                                            12. místo

20.1.2019            Šestajovice - Duo Gym Cup                                     

mladší I                                        18. místo

2018:

14.12.2018          Litvínov – Vánoční pohár                                         

2011                                              2. místo

24.11.2018          Praha - Klokánkova kapsa                                        

2. kategorie                                   6. místo

17.11.2018          Liberec  - Přebor Ústeckého kraje                             

V. liga - družstva                          1. místo

10.11.2018          Liberec – Ještědský pohár                                       

roč. 2012 – 2011                           7. místo

14.10.2018          H. Počernice - Závod gym. nadějí                             

II. kategorie (2011-2012)              4. místo

13.10.2018          Domažlice - KIK cup - O cenu Chodska                   

kat.B nejml.žákyně                       6. místo

16.6.2018            Liberec – Přebory Ústeckého kraje                           

kat. VS0 A jednotlivkyně               4. místo

26.5.2018            Doksy – Dokská kladina                                             

kat. C 2011                                   8. místo

12.5.2018            Děčín - Děčínská Kotva                                             

VS0 2011                                     10. místo

14.4.2018            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                             

III. kategorie VS0 A                      12. místo

17.3.2018            Říčany - Říčanské hvězdičky                                    

kat. A roč. 2011                            19. místo

2017:

15.12.2017          Litvínov - Vánoční pohár                                           

roč. 2011                                      2. místo

26.11.2017          Praha - Klokánkova kapsa                                         

3. kategorie - žákyně                    11. místo

11.11.2017          Liberec - Ještědský pohár                                          

roč. 2010 a ml.                              29. místo

1.10.2017            Praha – Dráček                                                         

kategorie 3B roč. 2010-2011        62. místo

7.5.2017               Doksy - Dokská kladina                                            

roč. 2011                                       16. místo

13.4.2017            Litvínov - Aprílový závod                                            

roč. 2011 a mladší                        7. místo

img_20190916_111029.jpg

Zdeňka Zavadilová

Datum narození:  26.1.2011

2019:

23.6.2019            Černošice – SGZ Mistrovství ČR                               

VS1 A                                           13. místo

15.6.2019            Liberec - Přebor Libereckého a Ústeckého kraje       

VS1 A                                           2. místo

25.5.2019            Jindřichův Hradec - Memoriál K. Parmy                     

VS1 A+B                                      6. místo

28.4.2019            Kolín – Memoriál O. Effenbergrové                            

družstva 2011                               2. místo

28.4.2019            Kolín – Memoriál O. Effenbergrové                            

2011                                              8. místo

13.4.2019            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                               

VS1 A                                            4. místo

6.4.2019               Veselí n/L - Veselský pohár                                      

 VS1A                                             7. místo

27.1.2019            H. Počernice - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře          

I. kat 2012-2010                            6. místo

20.1.2019            Šestajovice - Duo Gym Cup                                       

mladší I                                         9. místo

2018:

15.12.2018          Litvínov - Vánoční pohár                                           

roč. 2011                                       3. místo

24.11.2018          Praha - Klokánkova kapsa                                         

2. kategorie                                  5. místo

17.11.2018          Liberec  - Přebor Ústeckého kraje                             

V. liga - družstva                           1. místo

10.11.2018          Liberec – Ještědský pohár                                         

roč. 2012 – 2011                          6. místo

16.6.2018            Liberec – Přebory Ústeckého kraje                           

kat. VS1 A jednotlivkyně               2. místo

26.5.2018            Doksy –Dokská kladina                                             

kat. C 2011                                   7. místo

12.5.2018            Děčín - Děčínská Kotva                                             

VS0 2011                                      5. místo

28.4.2018            Kolín – Hledáme nové talenty                                   

roč. 2011 a ml.                              6. místo

14.4.2018            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                             

III. kategorie VS0 A                      1. místo

17.3.2018            Říčany - Říčanské hvězdičky                                   

 kat. A roč. 2011                             9. místo

2017:

15.12.2017          Litvínov – Vánoční pohár                                           

roč. 2011                                       1. místo

26.11.2017          Praha - Klokánkova kapsa                                         

3. kategorie - žákyně                     7.místo

11.11.2017          Liberec – Ještědský pohár                                         

roč. 2010 a ml.                             27. místo

22.10.2017          Domažlice – O cenu Chodska                                   

roč. 2011 a ml. kat. A                    2. místo

8.10.2017            H. Počernice - Závod gym.nadějí                             

kategorie I. nar. 2011 a ml.           3. místo

1.10.2017            Praha – Dráček                                                         

kategorie 3B roč. 2010-2011        24. místo

7.5.2017               Doksy - Dokská kladina                                             

roč. 2011                                      7. místo

13.4.2017            Litvínov - Aprílový závod                                           

roč. 2011 a ml.                             1. místo

22.1.2017            Šestajovice - Duo Gym Cup                                       

MIMI B                                         7. místo

img_1513.jpg

Eliška Zralá

Datum narození: 14.8.2011

2019:

12.10.2019        Horní Počernice - Váza Horních Počernic

mladší žákyně (2010 a ml.)       13. místo

23.6.2019            Černošice – SGZ Mistrovství ČR                                

VS1 A                                          3. místo

15.6.2019            Liberec - Přebor Libereckého a Ústeckého kraje       

VS1 A                                          1. místo

28.4.2019            Kolín – Memoriál O. Effenbergrové                             

družstva 2011                             2. místo

28.4.2019            Kolín – Memoriál O. Effenbergrové                             

2011                                            4. místo

13.4.2019            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                                

VS1 A                                         1. místo

6.4.2019               Veselí n/L - Veselský pohár                                       

VS1A                                           3. místo

27.1.2019            H. Počernice - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře          

 I. kat 2012-2010                          2. místo

20.1.2019            Šestajovice - Duo Gym Cup                                       

mladší I                                       9. místo

2018:

14.12.2018          Litvínov – Vánoční pohár                                             

2011                                           1. místo

24.11.2018          Praha - Klokánkova kapsa                                           

2. kategorie                                1. místo

17.11.2018          Liberec  - Přebor Ústeckého kraje                               

V. liga - družstva                         1. místo

10.11.2018          Liberec – Ještědský pohár                                           

roč. 2012 – 2011                        3. místo

14.10.2018          H. Počernice - Závod gym. nadějí                             

II. kategorie (2011-2012)            1. místo

13.10.2018          Domažlice - KIK cup - O cenu Chodska                     

kat. B nejml.žákyně                    1. místo

16.6.2018            Liberec – Přebory Ústeckého kraje                             

kat. VS0 A jednotlivkyně             1. místo

26.5.2018            Doksy –Dokská kladina                                             

kat. C 2011                                 9. místo

12.5.2018            Děčín - Děčínská Kotva                                               

VS0 2011                                   3. místo

28.4.2018            Kolín - Hledáme nové talenty                                       

roč. 2011 a ml.                           7. místo

14.4.2018            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                               

III. kategorie VS0 A                    6. místo

17.3.2018            Říčany - Říčanské hvězdičky                                       

kat. A roč. 2011                         7. místo

2017:

15.12.2017          Litvínov - Vánoční pohár                                             

roč. 2011                                    2. místo

11.11.2017          Liberec - Ještědský pohár                                           

roč. 2010 a ml.                           20. místo

22.10.2017          Domažlice – O cenu Chodska                                   

kat. A roč. 2011 a ml.                 3. místo

8.10.2017            H. Počernice - Závod gym.nadějí                               

kat. I. nar. 2011 a ml.                  2. místo

1.10.2017            Praha – Dráček                                                           

kat. 3B roč. 2010-2011              33. místo

7.5.2017              Doksy - Dokská kladina                                               

roč. 2011                                   8. místo

13.4.2017            Litvínov - Aprílový závod                                             

roč. 2011 a mladší                     2. místo

 

Ročník 2010

img_2254.jpg

Eliška Buršová

Datum narození: 30.11.2010

2019:

12.10.2019        Horní Počernice - Váza Horních Počernic

mladší žákyně (2010 a ml.)       10. místo

15.6.2019            Liberec - Přebor Libereckého a Ústeckého kraje         

VS1 B                                        1. místo

25.5.2019            Jindřichův Hradec - Memoriál K.Parmy                       

VS1 A+B                                   3. místo

6.4.2019               Veselí n/L - Veselský pohár                                        

VS1B                                         2. místo

27.1.2019            H. Počernice - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře         

I. kat 2012-2010                        5. místo

20.1.2019            Šestajovice - Duo Gym Cup                                       

mladší I                                     13. místo

2018:

14.12.2018          Litvínov – Vánoční pohár                                             

2010                                           1. místo

24.11.2018          Praha - Klokánkova kapsa                                          

1. kategorie                                17. místo

17.11.2018          Liberec  - Přebor Ústeckého kraje                               

V. liga - družstva                        3. místo

10.11.2018          Liberec – Ještědský pohár                                           

roč. 2010 – 2009                        20. místo

13.10.2018          Domažlice - KIK cup - O cenu Chodska                       

kat. C Mlad.žákyně                    6. místo

16.6.2018            Liberec – Přebory Ústeckého kraje                             

kat. VS1 A                                  2. místo

12.5.2018            Děčín - Děčínská Kotva,                                             

VS1 2010                                    2. místo

28.4.2018            Kolín – Hledáme nové talenty                                     

roč. 2010                                    17. místo

14.4.2018            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                                 

IV. kategorie VS1 A                    4. místo

17.3.2018            Říčany - Říčanské hvězdičky                                      

kat. A roč. 2010                          17. místo

2017:

15.12.2017          Litvínov – Vánoční pohár                                             

roč. 2010                                    1. místo

26.11.2017          Praha - Klokánkova kapsa                                           

2. kategorie - žákyně                  24. místo

17.11.2017          Liberec – Přebor Ústeckého kraje                               

mini liga UK                                2. místo

11.11.2017          Liberec – Ještědský pohár                                           

roč. 2010 a ml.                           19. místo

1.10.2017            Praha – Dráček                                                           

kategorie 3A roč. 2010-2011      13. místo

3.6.2017               Liberec - Přebor Ústeckého kraje                               

ZS UK                                         1. místo

7.5.2017               Doksy - Dokská kladina                                               

roč. 2010                                    16. místo

13.4.2017            Litvínov - Aprílový závod                                             

roč. 2010                                    1. místo

22.1.2017            Šestajovice - Duo Gym Cup                                         

MIMI B                                       4. místo

img_2846.jpg

Valérie Činoveská

Datum narození: 28.12.2010

2019:

15.6.2019            Liberec - Přebor Libereckého a Ústeckého kraje         

VS1 B                                         3. místo

6.4.2019              Veselí n/L - Veselský pohár                                        

VS1B                                          11. místo

20.1.2019            Šestajovice - Duo Gym Cup                                         

mladší I                                       18. místo

2018:

14.12.2018          Litvínov – Vánoční pohár                                             

2010                                            2. místo

24.11.2018          Praha - Klokánkova kapsa                                          

1. kategorie                                 18. místo

17.11.2018          Liberec  - Přebor Ústeckého kraje                               

V. liga - družstva                         3. místo

13.10.2018          Domažlice - KIK cup - O cenu Chodska                       

kat. C Mlad.žákyně                     9. místo

16.6.2018            Liberec – Přebory Ústeckého kraje                             

kat. VS0 A                                   3. místo

26.5.2018            Doksy –Dokská kladina                                               

kat. D 2010                                  7. místo

28.4.2018            Kolín – Hledáme nové talenty                                     

roč. 2010                                      29. místo

14.4.2018            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                                 

III. kategorie VS0 A                       8. místo

2017:

15.12.2017          Litvínov – Vánoční pohár                                           

 roč. 2010                                       2. místo

26.11.2017          Praha - Klokánkova kapsa                                           

2. kategorie - žákyně                     18. místo

17.11.2017          Liberec – Přebor Ústeckého kraje                               

mini liga UK                                   2. místo

11.11.2017          Liberec – Ještědský pohár                                         

roč. 2010 a ml.                               16. místo

22.10.2018          Domažlice – O cenu Chodska                                    

roč. 2010 kat. B                             7. místo

1.10.2017            Praha – Dráček                                                         

kat 3A roč. 2010-2011                    30. místo

3.6.2017               Liberec - Přebor Ústeckého kraje                             

ZS UK                                             2. místo

7.5.2017               Doksy - Dokská kladina                                             

roč. 2010                                       12. místo

13.4.2017            Litvínov - Aprílový závod                                           

roč. 2010                                        4. místo

22.1.2017            Šestajovice - Duo Gym Cup                                       

MIMI B                                           4. místo

img_2253.jpg

Adéla Kučerová

Datum narození: 5.10.2010

2019:

25.5.2019            Jindřichův Hradec - Memoriál K. Parmy                     

VS1 A+B                                        5. místo

6.4.2019               Veselí n/L - Veselský pohár                                      

VS1B                                              8. místo

27.1.2019            H. Počernice - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře         

II. kat 2011-2017                            13. místo

20.1.2019            Šestajovice - Duo Gym Cup                                       

mladší I                                           13. místo

2018:

24.11.2018          Praha - Klokánkova kapsa                                         

1. kategorie                                    12. místo

17.11.2018          Liberec  - Přebor Ústeckého kraje                             

V. liga - družstva                            3. místo

10.11.2018          Liberec – Ještědský pohár                                         

 roč. 2010 – 2009                           24. místo

13.10.2018          Domažlice - KIK cup - O cenu Chodska                     

kat. C Mlad.žákyně                       2. místo

23.-24.6.2018     Znojmo – Mistrovství ČR                                             

VS1 A                                            29. místo

16.6.2018            Liberec – Přebory Ústeckého kraje                             

kat. VS1 A                                     1. místo

26.5.2018            Doksy –Dokská kladina                                               

kat. F VS1A 2010-2011                 4. místo

12.5.2018            Děčín - Děčínská Kotva, O Pohár V. Čáslavské         

VS1 2010                                       3. místo

28.4.2018            Kolín – Hledáme nové talenty                                     

roč. 2010                                        20. místo

14.4.2018            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                             

IV. kategorie VS1 A                         5. místo

17.3.2018            Říčany - Říčanské hvězdičky                                    

kat. A roč. 2010                               12. místo

2017:

15.12.2017          Litvínov – Vánoční pohár                                           

roč. 2010                                        3. místo

26.11.2017          Praha - Klokánkova kapsa                                         

2. kategorie - žákyně                      20. místo

17.11.2017          Liberec – Přebor Ústeckého kraje                             

mini liga UK                                     2. místo

10.11.2018          Liberec – Ještědský pohár                                         

roč. 2010 – 2009                            23. místo

22.10.2018          Domažlice – O cenu Chodska                                   

roč. 2010 kat. B                              10. místo

1.10.2017            Praha – Dráček                                                           

kat. 3A roč. 2010-2011                   15. místo

3.6.2017               Liberec - Přebor Ústeckého kraje                             

ZS UK                                             4. místo

13.4.2017            Litvínov - Aprílový závod                                           

 roč. 2010                                         3. místo

22.1.2017            Šestajovice - Duo Gym Cup                                      

MIMI B                                             7. místo

gabi.jpg

Gabriela Vencelová

Datum narození: 13.2.2010

2019:

15.6.2019            Liberec - Přebor Libereckého a Ústeckého kraje       

VS0 B                                              2. místo

25.5.2019            Jindřichův Hradec - Memoriál K. Parmy                     

VS0 A+B                                         12. místo

13.4.2019            Pelhřimov - Memoriál Z. Hartlové                               

VS0 B                                              4. místo

2018:

14.12.2018          Litvínov – Vánoční pohár                                         

2010                                                 2. místo

2017:

15.12.2017          Litvínov – Vánoční pohár                                         

roč. 2010                                          5. místo

1.10.2017            Praha – Dráček                                                         

kat. 3A roč. 2010-2011                     61. místo

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář