Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

DRUŽSTVO "JUNIORKY" (kategorie "VS5A")

24. 5. 2021



DRUŽSTVO "JUNIORKY"

​Družstvo sportovních gymnastek KSG Litvínov výkonnostního stupně "Juniorky" kategorie "VS5A", tvoří dvě děvčata  ve věkovém rozmezí ročníků narození 2006 - 2007:

  • Denisa Chaloupková
  • Patricie Makovičková 

 

DENISA CHALOUPKOVÁ

Datum narození: 02. 05. 2006

dscf2869-001.jpg

2016: (VS Žákyně A)

  • Memoriál Evy Bosákové TJ Slovan Praha 9. 4. 2016 - 6. místo v kategorii "Žákyň A", 9. místo napříč kategoriemi, 6. místo ve finále na kladině
  • Veselský pohár Veselí nad Lužnicí 16. 4. 2016 - 2. místo
  • ​1. kvalifikační závod pro MČR v Praze 8. 5. 2016 - 12. místo
  • 3. kvalifikační závod pro MČR v Brně 28. 5. 2016 - 8. místo
  • 10. místo ​v celkové kvalifikaci pro MČR v Třinci 2016 v kategorii "ŽÁKYNĚ A"
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci 4. 6. 2016 - 3. místo
  • ​MČR jednotlivkyň v Třinci 17. - 19. 6. 2016 - 12. místo
  • ​Vítkovice Cup -Ostrava 15. 10. 2016 - Žákyně A - 16. místo
  • Ještědský pohár Liberec 12. 11. 2016 - kategorie 2008 a starší - 5. místo
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev Liberec 17. 11. 2016, II. liga - ​1. místo
  • MČR družstev Brno 4. 12. 2016 - ​6. místo
  • Vánoční pohár KSG Litvínov - 10. 12. 2016 - ​3. místo

2017: (VS Žákyně A)

  • ​Veselský pohár Veselí nad Lužnicí 8. 4. 2017 - ​4. místo
  • Aprílový závod - Litvínov 13. 4. 2017 - ​3. místo
  • ​Nominační závod na ODM KSG Litvínov 29. 4. 2017 - 3. místo (Nominována na ODM)
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Brně 14. 5. 2017 - ​6. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR v Praze 20. 5. 2017 - ​5. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci - 3. 6. 2017 - 3. místo
  • Kvalifikace na MČR 2017 v Ostravě - z 9. místa
  • MČR 2017 v Ostravě 17. - 18. 6. 2017 - 11. místo
  • Olympiáda dětí a mládeže 2017 Brno 24. - 29. 6. 2017 - 4. místo v družstvu; 47. místo ve víceboji jednotlivkyň, FINÁLE prostná - 6. místo
  • Vítkovice Cup 2017 Ostrava 21. 10. 2017 - 6. místo
  • Wase Gymcup 2017 - Belgie, Antverpy - Melsele, závod družstev - 2. místo, individuální pořadí - 21. místo
  • International tournament Coms-La-Ville, Francie Paříž  - 11. 11. 2017 - 7. místo družstev, 24. místo individuální pořadí
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev - 17. 11. 2017 - 1. místo v kategorii II. liga A
  • MČR družstev - II. liga žen - Brno 3. a 4. 12. 2017 - 1.místo, postup do I. ligy 2018

2018: (KADETKY)

  • Memoriál J. Mládka - závod na kladině - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace 2. místo, finále - 7. místo
  • ​Memoriál J. Šafáře - závod na prostných - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace - 1. místo, finále - 3. místo
  • Memoriál Evy Bosákové - Praha 14. 4. 2018 - 2. místo v kategorii, 3. místo v celkovém pořadí, 1. místo ve finále na kladině
  • Znojmo Gym Cup 2018 aneb Znojemská kladinka - Znojmo   21. 4. 2018 - 1. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR - Brno 8. 5. 2018 - 8. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR - Praha 19. 5. 2018 - 3. místo
  • Kvalifikační listina MČR 2018 ve Znojmě - 7. místo z 26
  • Krajský přebor Ústeckého a Libereckého kraje Liberec 16. 6. 2018 - nezávodila
  • MČR 2018 - Hala Věry Čáslavské Černošice, 2. - 3. 6. 2018, celkové pořadí - 9. místo, finále na kladině - 3. místo
  • Leverkusen Cup 2018 - Německo, Leverkusen 6. 10. 2018 - zúčastnila se, ze zdravotních důvodů nezávodila
  • Testování talentovaných gymnastek - Praha, Kampa 27. - 28. 10. 2018
  • Ještědský pohár - Liberec 10. 11. 2018 - 1. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev - Liberec 17. 11. 2018 - 1. místo (I. liga)
  • Mistrovství ČR družstev I. liga žen - Černošice 8. - 9. 12. 2018 - 4. místo družstva, 18. místo individuální pořadí
  • Vánoční pohár KSG Litvínov - 3. místo, celoroční pořadí napříč kategoriemi - 2. místo

2019:

  • Memoriál J. Mládka na kladině - Horní Počernice 27. 1. 2019 - 6. místo v kvalifikaci, 7. místo ve finále
  • Účast na gymnastickém soustředění vybraných talentovaných gymnastek v TJ Bohemians - Praha 30. - 31. 3. 2019
  • Veselský pohár - Veselí nad Lužnicí 6. 4. 2019 - nezúčastnila se pro nemoc
  • Memoriál Evy Bosákové - mezinárodní závod na kladině a prostných - Praha 13. 4. 2019 - 3. místo v kategorii juniorek, 9. místo v absolutním pořadí napříč kategoriemi
  • Kvalifikační závod pro M ČR v Třinci 2019 - Brno 11. 5. 2019 - 16. místo
  • Kvalifikační závod pro M ČR v Třinci 2019 - Praha 25. 5. 2019 - 16. místo
  • Celkové kvalifikační umístění v nominační listině M ČR 2019 - 25. místo
  • Mistrovství ČR v Třinci 2019 - Třinec 1. - 2. 6. 2019 - 15. místo víceboj; 5. místo finále kladina
  • Ocenění úspěšných sportovců za rok 2018 - Litvínov 10. 6. 2019
  • Nominační závod ODM 2019 - Liberec 15. 6. 2019 - 4. místo
  • Olympiáda dětí a mládeže 2019 - Liberec 23. - 28. 6. 2019 - 2. místo družstva, 16. místo individual; 8. místo finále přeskok
  • Ocenění medailistů ODM 2019 - Ústí nad Labem 9. 9. 2019
  • Leverkusen Cup 2019 - Leverkusen 27. 10. 2019 - 5. místo družstva, 24. místo individual, 39,150 b.
  • Horizon Cup 2019 - Soluň, Řecko 8. - 11. 11. 2019, 7. místo družstvo; 6. místo přeskok 12,600 b.; 11. místo kladina 11,000 b., 12. místo prostná 11,400 b., 13. místo individual 2006 víceboj 43,350 b.
  • Mistrovství ČR družstev - I. liga žen - Černošice 7. 12. 2019  - 3. místo družstvo, 19. místo individual

2020: (JUNIORKY) - pandemie koronaviru

  • Nominační závod pro Mistrovství Evropy juniorů 2020 - Praha 7. 3. 2020 - 11. místo

2021: - pandemie koronaviru

  • Ocenění úspěšných osobností města Litvínova za rok 2019 vedením města - Zámek Valdštejnů Litvínov 9. 6. 2021
  • Mistrovství ČR v Brně 2021 - Brno 26.-27.6.2021 - 14. místo víceboj, 5. místo finále přeskok
  • Kvalifikace na OHC - Praha 24.10.2021 - 21. místo

 


PATRICIE MAKOVIČKOVÁ

Datum narození: 04. 02. 2007

14133_05801ca4bc-001.jpg

 

2016: (VS Žákyně A)

  • Memoriál Evy Bosákové TJ Slovan Praha 9. 4. 2016 - 3. místo v kategorii "Žákyň A", 4. místo napříč kategoriemi, 4. místo ve finále na kladině
  • Veselský pohár Veselí nad Lužnicí 16. 4. 2016 - 3. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Praze 8. 5. 2016 - 13. místo
  • 3. kvalifikační závod pro MČR v Brně 28. 5. 2016 - 3. místo
  • ​4. místo v celkové kvalifikaci pro MČR v Třinci v kategorii "Žákyně A" 2016
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci 4. 6. 2016 - 1. místo
  • ​MČR jednotlivkyň v Třinci 17. - 19. 6. 2016 - 3. místo
  • Vítkovice Cup Ostrava 15. 10. 2016 - Žákyně A - ​15. místo
  • Ještědský pohár Liberec 12. 11. 2016 - kategorie 2008 a starší - 1. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev Liberec 17. 11. 2016, II. liga - ​1. místo
  • ​​MČR družstev Brno 4. 12. 2016 - 6. místo
  • Vánoční pohár KSG Litvínov - 10. 12. 2016 - ​1. místo

2017: (VS Žákyně A)

  • Veselský pohár - Veselí nad Lužnicí 8. 4. 2017 - 2. místo
  • Aprílový závod - Litvínov 13. 4. 2017 - ​1. místo
  • ​Nominační závod ODM - KSG Litvínov 29. 4. 2017 - ​4. místo mimo závod (z důvodu věkového limitu nenominována na ODM)
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Brně 14. 5. 2017 - ​1. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR v Praze 20. 5. 2017 - ​10. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci - 3. 6. 2017 - 1. místo
  • Kvalifikace na MČR 2017 v Ostravě - z 1. místa
  • MČR 2017 v Ostravě 17. - 18. 6. 2017 - 2. místo, titul "VICEMISTRYNĚ ČR 2017"
  • Vítkovice Cup 2017 Ostrava 21. 10. 2017 - 14. místo
  • Wase Gymcup 2017 - Belgie, Antverpy - Melsele, závod družstev - 2. místo
  • International tournament Combs-La-Ville, Francie, Paříž 11. 11. 2017 - 7. místo družstev, 8. místo individuální pořadí
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev 17. 11. 2017 - 1. místo v kategorii II. liga A
  • MČR družstev - II. liga žen - Brno 3. a 4. 12. 2017 -1. místo, postup do 1. ligy 2018

​2018: (KADETKY)

  • Memoriál J. Mládka - závod na kladině - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace 3. místo, finále - 1. místo
  • Memoriál J. Šafáře - závod na prostných - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace - 2. místo, finále - 2. místo
  • Memoriál Evy Bosákové Praha 14. 4. 2018 - 1. místo v kategorii, 1. místo v celkovém pořadí, 2. místo ve finále na kladině
  • Znojmo Gym Cup 2018 aneb Znojemská kladinka - Znojmo   21. 4. 2018 - 2. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR - Brno 8. 5. 2018 - 2. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR - Praha 19. 5. 2018 - 2. místo
  • Kvalifikační listina MČR 2018 ve Znojmě - 3. místo z 26
  • Krajský přebor Ústeckého a Libereckého kraje Liberec 16. 6. 2018 - nezávodila
  • MČR 2018 - Hala V. Čáslavské Černošice - 2. - 3. 6. 2018, celkové pořadí - 6. místo, finále na přeskoku - 2. místo, finále na prostných - 3. místo
  • Leverkusen Cup 2018 - Německo, Leverkusen 6. 10. 2018 - 9. místo v družstvech, 13. místo v jednotlivcích
  • Testování talentovaných gymnastek - Praha, Kampa 27. - 28. 10. 2018
  • Ještědský pohár - Liberec 10. 11. 2018 - 1. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev - Liberec 17. 11. 2018 - 1. místo (I. liga)
  • Mistrovství ČR družstev I. liga žen - Černošice 8. - 9. 12. 2018 - 4. místo družstva, 4. místo individuální pořadí
  • Vánoční pohár KSG Litvínov - 2. místo, celoroční pořadí napříč kategoriemi - 1. místo, ocenění za "nejlepší gymnastku roku - "pohár od Sergeje" 

2019:

  • Memoriál J. Mládka na kladině - Horní Počernice 27. 1. 2019 - 3. místo v kvalifikaci, 1. místo ve finále
  • Účast na gymnastickém soustředění vybraných talentovaných gymnastek v TJ Bohemians - Praha 30. - 31. 3. 2019
  • Veselský pohár - Veselí nad Lužnicí 6. 4. 2019 - 2. místo
  • Memoriál Evy Bosákové - mezinárodní závod na kladině a prostných - Praha 13. 4. 2019 - 1. místo v kategorii žákyň, 1. místo v absolutním pořadí napříč kategoriemi, 2. místo v postupu do finále na kladině, 1. místo ve finále na kladině
  • Kvalifikační závod pro M ČR v Třinci 2019 - Brno 11. 5. 2019 - 1. místo
  • Kvalifikační závod pro M ČR v Třinci 2019 - Praha 25. 5. 2019 - 2. místo
  • Celkové kvalifikační umístění v nominační listině M ČR 2019 - 1. místo
  • Mistrovství ČR v Třinci 2019 - Třinec 1. - 2. 6. 2019 - 2. místo víceboj; 3. místo finále přeskok; 3. místo finále bradla; 4. místo finále kladina
  • Ocenění úspěšných sportovců za rok 2018 - Litvínov 10. 6. 2019
  • Nominační závod ODM 2019 - Liberec 15. 6. 2019 - 1. místo
  • Olympiáda dětí a mládeže 2019 - Liberec 23. - 28. 6. 2019 - 2. místo družstva, 1. místo individual; 1. místo finále přeskok; 3. místo finále kladina
  • Ocenění medailistů ODM 2019 - Ústí nad Labem 9. 9. 2019
  • Leverkusen Cup 2019 - Leverkusen 27. 10. 2019 - 5. místo družstvo; 22. místo individual, 39,950 b.
  • Horizon Cup 2019 - Řecko, Soluň 8. - 11. 11. 2019 - 4. místo překok 12, 900 b., 4. místo bradla 10,500 b., 12. místo kladina, 7. místovíceboj  individual 2007 45,000 b. 
  • Memorial Jana Gajdoše - Brno 17. 11. 2019 - 1. místo družstvo (TJ Bohemians), 1. místo individual víceboj
  • Mistrovství ČR družstev - I. liga žen - Černošice 7. 12. 2019  - 3. místo družstvo, 2. místo individual

2020: (JUNIORKY) - pandemie koronaviru

2021: 

  • Ocenění úspěšných osobností města Litvínova za rok 2019 vedením města - Zámek Valdštejnů Litvínov 9. 6. 2021
  • Mistrovství ČR v Brně 2021 - Brno 26.-27.6.2021 - 7. místo víceboj

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář