Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Soustředění sportovních gymnastek v Hoře Svaté Kateřiny - 24. - 30. 7. 2016

30. 7. 2016


     Po třítýdenních gymnastických prázdninách se družstva sportovních gymnastek "A", "B" a mladších gymnastek "C" se svými trenéry Sergejem Kargalcevem, Radkou Hochelovou, Karolínou Muckovou a pedagogickým doprovodem Jitkou Strýhalovou sešla v celkovém počtu sedmnácti gymnastek na soustředění v Hoře Svaté Kateřiny.
     V průběhu jednoho týdne měly gymnastky na programu pravidelné gymnastické dvoufázové tréninky v tělocvičně ZŠ, venkovní aktivity a tělesná cvičení zaměřená na gymnastickou atletiku a zdokonalení fyzické kondice, posilovací cviky, hodiny moderního tance, cyklistické a jiné sportovní aktivity, ale také zájmovou činnost zaměřenou na celkovou regeneraci a zdravý návrat do tréninkového režimu. Na soustředění každodenně dojížděla také nejmladší děvčata z gymnastické přípravky, kterým se v odpoledních hodinách věnovala trenérka Radka Hochelová.
     Poděkování patří rodičům gymnastek, kteří pomáhali vyřešit náročný odvoz a stěhování gymnastického nářadí jak na počátku, tak i na konci soustředění. Děkujeme!

Odkaz na tento článek včetně linku na fotogalerii naleznete také ve složce Fotoalbum 2016:

http://www.ksglitvinov.cz/fotoalbum/2016/soustredeni-sportovnich-gymnastek-v-hore-svate-kateriny---24.---30.-7.-2016/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář