Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Nejmladší gymnastky přivezly z Pelhřimova dvě zlaté medaile!

14. 4. 2018
X. ročník Memoriálu Zuzany Hartlové v Pelhřimově
dsc_0328.jpg

    V sobotu 14. dubna 2018 se naše nejmladší závodnice pod vedením trenérky Radky Hochelové zúčastnily X. ročníku Memoriálu Zuzany Hartlové pořádaného oddílem Sportovní gymnastiky v Pelhřimově.
     Sedm nejmladších gymnastek soutěžilo celkem ve třech kategoriích.  V kategorii MIMI 1 (ročníky 2012 a mladší, lavička + prostná) soutěžila Agáta Harantová, v III. kategorii VS 0A (ročníky 2010-2011) to byly Zdeňka Zavadilová, Eliška Zralá, Valerie Činoveská a Ella Pantučková. Ve IV. kategorii VS 1A (ročníky 2010-2011) reprezentovaly náš oddíl Eliška Buršová a Adéla Kučerová. Obě tyto kategorie závodily v trojboji bradla, kladina, prostná.
     Cílem tohoto závodu bylo poměřit si své síly v dlouho připravovaných a trénovaných sestavách dle nového závodního programu s dívkami z jiných sportovních oddílů z několika krajů republiky. Závod probíhal ve velmi klidné a dobře organizované atmosféře a také ve svižném tempu. S výsledky i výkony byla paní trenérka spokojena. Do Litvínova jsme přivezly dokonce dvě zlaté medaile!
     Kategorii Mimi 1 ovládla Agáta Harantová, která získala celkový počet bodů 24,170 b. a získala vynikající 1. místo. Další stejně unikátní medailový post získala Zdeňka Zavadilová, která v kategorii VS 0A obsadila též 1. příčku s celkovým počtem 55,410 b., a to v konkurenci celkem 14 dívek. Ve stejné kategorii na 6. místě zazávodila Eliška Zralá s bodovým ohodnocením 54,210.  8. místo vybojovala Valerie Činoveská  a 12. místo Ella Pantučková.
V kategorii VS 1A obsadily krásné 4. místo Eliška Buršová (52,063 b.) a Adéla Kučerová (50,410 b.) 5. místo.
    Gratulujeme paní trenérce Radce Hochelové, závodnicím i rodičům ke skvělému úspěchu, je však nutné říci závěrem, že v úsilí nesmí naše gymnastky polevit, ale naopak ještě více trénovat, aby získaly potřebnou jistotu a stabilitu.
 
Přehled celkového umístění:
Kategorie MIMI 1
1. místo – Agáta Harantová
Kategorie VS0 A
1. místo – Zdeňka Zavadilová
6. místo – Eliška Zralá
8. místo – Valerie Činoveská
12. místo – Ella Pantučková
Kategorie VS1 A
4. místo – Eliška Buršová
5. místo – Adéla Kučerová
Simona Harantová, Michaela Buršová, Jitka Strýhalová
Fotogalerie:
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář