Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Chystáme se na 3. kvalifikační závod v Brně!

11. 5. 2016

     Stejně jako v Praze budou děvčata závodit a bojovat o co nejlepší postupové nominační místo ve dvou výkonnostních kategoriích:


Za kategorii "Starší žákyně" zazávodí:
Iveta Rejlková, Michaela Mikolášková a Klaudie Krupová

Za kategorii "Žákyně A" nastoupí:
Patrície Makovičková, Barbora Nováková, Denisa Chaloupková, Uršula Hocelíková a Agáta Strýhalová.

Podrobné informace a rozpis závodu lze nahlédnout na stránkách České gymnastické federace:

http://www.gymfed.cz/kalendar/detail/630

 

Organizace výjezdu do Brna KSG Litvínov
 
Účastníci:

- osm děvčat
- trenér Sergej Kargalcev
- řidiči: Markéta Mikolášková, Radka Nováková, Zdeněk Strýhal
- doprovod: Jitka Strýhalová, Monika Vodičková, Martina Fišerová, Blanka Rejlková

Odjezd:

- První dvě auta s celkem dvanácti osobami dle aktuálně dohodnutého času v brzkých odpoledních hodinách (7 děvčat, řidiči Markéta Mikolášková a Radka Nováková, doprovod Monika Vodičková, Martina Fišerová a Blanka Rejlková)

- třetí auto dle aktuálně dohodnutého času se čtyřmi osobami v pozdějších odpoledních hodinách (1 gymnastka, řidič Zdeněk Strýhal, trenér Sergej Kargalcev a doprovod Jitka Strýhalová)

Ubytování:

     Ubytování pro 16 osob je závazně objednané v Penzionu Expres Atack v Brně ve dvou třílůžkových a pěti dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.
     Cena dvoulůžkového pokoje za jednu noc je 748,-, cena třílůžkového pokoje za jednu noc je 1070,-. Součet částek za všechny objednané pokoje vydělený šestnácti osobami vykazuje částku 367,50,- na jednu osobu. Za závodnice, řidiče a trenéra platí ubytování KSG Litvínov, doprovod si ubytování hradí sám.    
     Penzion Expres Atack je od místa konání závodu vzdálen 4,2 km (asi 13 min. jízdy autem), situován je v klidné části blízko brněnského centra na Černovickém nábřeží.
     Na níže uvedeném odkazu si lze ubytování podrobně prohlédnout:
 
Jakékoliv podrobnosti, detaily, nejasnosti, připomínky... můžeme společně zkonzultovat v navrženém termínu před závodem.