Jdi na obsah Jdi na menu

2. kvalifikační závod pro M ČR - Praha 19. 5. 2018

​2. kvalifikační závod pro Mistrovství ČR - Praha 19. 5. 2018

Na Memoriál Marie Široké, který je zároveň 2. kvalifikačním závodem pro Mistrovství ČR, které se letos koná v Černošicích, odjely do pražské TJ Bohemians bojovat:

Za kategorii VS 2A Michaela Racíková, Varvara Matiunina, Tereza Hurtová a Natálie Ulrychová, za kategorii VS 3A Klaudie Krupová, za kategorii VS 4A (kadetky) Patricie Makovičková a Denisa Chaloupková.

V kategorii VS 2A se unikátně zadařilo Michaele Racíkové, zacvičila velice povedené sestavy a získala 5. místo z celkem 81 gymnastek z celé ČR a nejvyšší známku na přeskoku 19, 267 b. ​Na též velice krásné 8. a 15. pozici se umístily Varvara Matiunina a Tereza Hurtová. 30. místo získala Natálie Ulrychová. Děvčata zacvičila povedený závod, gratulujeme!

V kategorii VS 3A se na 20. místě z celkem 32 účastnic umístila Klaudie Krupová.

​     ​Opět medailový boj předvedly gymnastky z kategorie kadetek, na stříbrné pozici ze 17 zúčastněných gymnastek se umístila Patricie Makovičková, která zároveň získala nejvyšší známku za sestavu na bradlech. O stupínek za Patricií vybojovala bronzovou pozici Denisa Chaloupková.

​     S děvčaty se opět pouze jako divák závodu zúčastnila Agáta Strýhalová, pro svůj zdravotní hendikep do kvalifikačního boje o postupová místa na M ČR 2018 v Černošicích, bohužel, letos nenastoupí.

Gratulujeme k unikátním výkonům děvčatům i trenérům!