Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

DRUŽSTVO VS "STARŠÍ ŽÁKYNĚ" (kategorie VS2A)

3. 10. 2016

​DRUŽSTVO "STARŠÍ ŽÁKYNĚ"

Družstvo sportovních gymnastek KSG Litvínov výkonnostního stupně  "Starší žákyně" tvoří tři děvčata  ročníku narození 2008. Jsou to:

  • Tereza Hurtová
  • ​Varvara Matiunina
  • ​Michaela Racíková

 

 

TEREZA HURTOVÁ

​Datum narození: 21. 01. 2008

img_9304.jpg

2016: (VS Mladší žákyně)

  • ​​Dokská kladina - Doksy 30. 4. 2016 - 12. místo
  • ​Děčínská kotva - O pohár Věry Čáslavské v Děčíně 14. 5. 2016 - 3. místo
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci 4. 6. 2016 - 2. místo
  • Ještědský pohár Liberec 12. 11. 2016 - kategorie 2008 - 2007 - 15. místo
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev - Liberec 17. 11. 2016, IV. liga - 1. místo
  • ​​Klokánkova kapsa - TJ Bohemians Praha 27. 11. 2016 - 18. místo
  • Vánoční pohár KSG Litvínov 10. 12. 2016 - 1. místo

​2017: (VS Starší žákyně)

  • Veselský pohár - Veselí nad Lužnicí 8. 4. 2017 - ​9. místo
  • ​Aprílový závod Litvínov ​13. 4. 2017 - ​nemoc, nezúčastnila se
  • Dokská kladina - Doksy 7. 5. 2017 - 16. místo
  • ​1. kvalifikační závod pro MČR v Brně 14. 5. 2017 - 62. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR v Praze 20. 5. 2017 - 32. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci - 3. 6. 2017 - 3. místo
  • Kvalifikace na MČR 2017 v Ostravě - z 46. místa (udělena DK)
  • MČR 2017 v Ostravě 17. - 18. 6. 2017 - 48. místo
  • ​"O cenu Chodska" - Domažlice 22. 10. 2017 - 5. místo
  • ​Ještědský pohár Liberec 11. 11. 2017 - 17. místo
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev 17. 11. 2017 - 1. místo v kategorii III. liga A

​2018: (VS Starší žákyně)

  • Memoriál J. Mládka - závod na kladině - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace 10. místo
  • Memoriál J. Šafáře - závod na prostných - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace - 7. místo, finále - 7. místo
  • Memoriál Evy Bosákové - Praha 14. 4. 2018 - nezúčastnila se
  • Znojmo Gym Cup 2018 aneb Znojemská kladinka - nezúčastnila se
  • 1. kvalifikační závod pro MČR - Brno 8. 5. 2018 - nezúčastnila se
  • 2. kvalifikační závod pro MČR - Praha 19. 5. 2018  - 15. místo
  • ​Kvalifikační listina MČR 2018 ve Znojmě - 22. místo z 56
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň Liberec 16. 6. 2018 - 3. místo
  • MČR 2018 ve Znojmě 23. 6. - 24. 6. 2018 - 25. místo

 

 

VARVARA MATIUNINA

​Datum narození: 04. 02. 2008

20161016_202657.jpg

2016: (VS Mladší žákyně)

  • ​​Dokská kladina - Doksy 30. 4. 2016 - 5. místo
  • Děčínská kotva - O pohár Věry Čáslavské - Děčín 14. 5. 2016 - 6. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci 4. 6. 2016 - 4. místo
  • Ještědský pohár Liberec 12. 11. 2016 - kategorie 2008 - 2007 - 27. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev Liberec 17. 11. 2016, IV. liga - 1. místo
  • Klokánkova kapsa - TJ Bohemians Praha 27. 11. 2016 -  13. místo
  • Vánoční pohár KSG Litvínov 10. 12. 2016 - 3. místo

2017: (VS Starší žákyně)

  • ​Veselský pohár - Veselí nad Lužnicí 8. 4. 2017 - 14. místo
  • Aprílový závod Litvínov 13. 4. 2017 - 1. místo
  • ​Dokská kladina - Doksy 7. 5. 2017 - 17. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Brně 14. 5. 2017 - 44. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR v Praze 20. 5. 2017 - 45. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň  v Liberci 3. 6. 2017 - 2. místo
  • MČR 2017 v Ostravě 17. - 18. 6. 2017 - nestartovala
  • "O cenu Chodska" - Domažlice 22. 10. 2017 - 2. místo
  • ​Ještědský pohár Liberec - 11. 11. 2017 - 12. místo
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev 17. 11. 2017 - 1. místo v kategorii III. liga A

​2018: (VS Starší žákyně)

  • Memoriál J. Mládka - závod na kladině - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace 4. místo, finále - 4. místo
  • Memoriál J. Šafáře - závod na prostných - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace - 5. místo, finále  - 3. místo
  • Memoriál Evy Bosákové - Praha 14. 4. 2018 - 1. místo 
  • Znojmo Gym Cup 2018 aneb Znojemská kladinka  - Znojmo 21. 4. 2018 - 2. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR - Brno 8. 5. 2018 - nezúčastnila se
  • 2. kvalifikační závod pro MČR - Praha 19. 5. 2018 - 8. místo
  • Kvalifikační listina M ČR 2018 ve Znojmě - 12. místo z 56
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň Liberec     16. 6. 2018 - 1. místo
  • MČR 2018 ve Znojmě 23. 6. - 24. 6. 2018 - 8. místo

 

MICHAELA RACÍKOVÁ

Datum narození: 16. 10. 2008

""""Ovystrizek3-001.jpg

2016: (VS Mladší žákyně)

  • Dokská kladina - Doksy 30. 4. 2016 - 2. místo
  • ​Děčínská kotva - O pohár Věry Čáslavské - Děčín 14. 5. 2016 - 1. místo
  • Ještědský pohár Liberec 12. 11. 2016 - kategorie 2008 - 2007 - 16. místo 
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev Liberec 17. 11. 2016, IV. liga - 1. místo
  • Klokánkova kapsa - TJ Bohemians Praha 27. 11. 2016 - 15. místo
  • Vánoční pohár KSG Litvínov 10. 12. 2016 - 2. místo

2017: (VS Starší žákyně)

  • Veselský pohár - Veselí nad Lužnicí 8. 4. 2017 - 3. místo
  • Aprílový pohár Litvínov 13. 4. 2017 - ​nezúčastnila se
  • ​Dokská kladina - Doksy 7. 5. 2017 - 13. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Brně 14. 5. 2017 ​- 12. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR v Praze 20. 5. 2017 - 34. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci - 3. 6. 2017 - 4. místo
  • ​Kvalifikace na MČR 2017 v Ostravě - z 24. místa
  • MČR 2017 v Ostravě 17. - 18. 6. 2017 - 36. místo
  • ​"O cenu Chodska" - Domažlice 22. 10. 2017 - 3. místo
  • Ještědský pohár Liberec 11. 11. 2017 - 13. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje Liberec 17. 11. 2017 - 1. místo v kategorii III. liga A

​2018: (VS Starší žákyně)

  • Memoriál J. Mládka - závod na kladině - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace 3. místo,  finále - 3. místo
  • Memoriál J. Šafáře - závod na prostných - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace - 4. místo,  finále - 6. místo
  • Memoriál Evy Bosákové Praha 14. 4. 2018 - 7. místo v kategorii, 10. místo v celkovém pořadí, 4. místo ve finále na kladině
  • Znojmo Gym Cup 2018 aneb Znojemská kladinka  - Znojmo 21. 4. 2018 - 1. místo
  • ​1. kvalifikační závod pro MČR Brno 8. 5. 2018 - nezúčastnila se
  • 2. kvalifikační závod pro MČR Praha 19. 5. 2018 - 5. místo
  • Kvalifikační listina MČR 2018 ve Znojmě - 9. místo z 56
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň Liberec 16. 6. 2018 - 2. místo
  • MČR 2018 ve Znojmě 23. 6. - 24. 6. 2018 - 4. místo
  • Testování talentovaných gymnastek - Praha, Kampa 27. - 28. 10. 2018

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář