Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

DRUŽSTVO VS "KADETKY" (kategorie VS4A)

2. 10. 2016



DRUŽSTVO "KADETKY"

​Družstvo sportovních gymnastek KSG Litvínov výkonnostního stupně  "Kadetek" tvoří čtyři děvčata  ve věkovém rozmezí ročníků narození 2006 - 2007.

Jsou to:

  • Uršula Hocelíková
  • Denisa Chaloupková
  • Agáta Strýhalová
  • Patricie Makovičková 

 

URŠULA HOCELÍKOVÁ

Datum narození: 1. 2. 2006

img_5958-001.jpg

2016: (VS Žákyně A)

  • Memoriál Evy Bosákové TJ Slovan Praha 9. 4. 2016 - 20. místo v kategorii "Žákyň A", 29. místo napříč kategoriemi
  • Veselský pohár Veselí nad Lužnicí 16. 4. 2016 - 6. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Praze 8. 5. 2016 - 19. místo
  • 3. kvalifikační závod pro MČR v Brně 28. 5. 2016 - 18. místo
  • 19. místo ​v celkové kvalifikaci pro MČR v Třinci v kategorii ˇ"Žákyně A"
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci 4. 6. 2016 - 4. místo
  • MČR jednotlivkyň v Třinci 17. - 19. 6. 2016 - 27. místo 
  • ​Vítkovice Cup Ostrava 15. 10. 2016 - Žákyně B - 14. místo
  • Ještědský pohár Liberec 12. 11. 2016 - kategorie 2007 - 2006 - 2. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev Liberec 17. 11. 2016, II. liga - ​1. místo
  • Vánoční pohár KSG Litvínov - 10. 12. 2016 - ​4. místo

2017: (VS Žákyně A)

  • Veselský pohár Veselí nad Lužnicí 8. 4. 2017 - ​3. místo
  • Aprílový závod Litvínov 13. 4. 2017 - ​4. místo
  • Nominační závod ODM 2017 - KSG Litvínov ​29. 4. 2017 - 4. místo (Nominována na ODM)
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Brně 14. 5. 2017 - ​17. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR v Praze 20. 5. 2017 - ​16. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci - 3. 6. 2017 - 5. místo
  • Kvalifikace na MČR 2017 v Ostravě - z 25. místa
  • MČR 2017 v Ostravě 17. - 18. 6. 2017 - 19. místo
  • Olympiáda dětí a mládeže 2017 Brno 24. - 29. 6. 2017 -  4. místo v družstvu; 23. místo ve víceboji jednotlivkyň
  • ​Vítkovice Cup 2017 Ostrava 21. 10. 2017 - 7. místo
  • Wase Gymcup 2017 - Belgie, Antverpy - Melsele, závod družstev - 2. místo, individuální pořadí - 31. místo
  • Ještědský pohár Liberec 11. 11. 2017 - 8. místo
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev 17. 11. 2017 - 1. místo v kategorii II. liga A
  • ​MČR družstev - II. liga žen - Brno 3. a 4. 12. 2017 -  1. místo, postup do I. ligy 2018

​2018: (KADETKY)

  • Memoriál Evy Bosákové Praha 14. 4. 2018 - 13. místo  v kategorii, 25. místo v celkovém pořadí
  • Znojmo Gym Cup 2018 aneb Znojemská kladinka - Znojmo 21 4. 2018 - nezúčastnila se ze zdravotních důvodů
  • ​1. kvalifikační závod pro MČR Brno 8. 5. 2018 - 20. místo
  • ​2. kvalifikační závod pro MČR Praha 19. 5. 2018 - nezúčastnila se ze zdravotních důvodů
  • Kvalifikační listina MČR 2018 - 26. místo z 26
  • Krajský přebor Ústeckého a Libereckého kraje Liberec 16. 6. 2018 - nezávodila
  • MČR 2018 - Hala V. Čáslavské Černošice, 2. - 3. 6. 2018 - 21. místo

DENISA CHALOUPKOVÁ

Datum narození: 02. 05. 2006

dscf2869-001.jpg

2016: (VS Žákyně A)

  • Memoriál Evy Bosákové TJ Slovan Praha 9. 4. 2016 - 6. místo v kategorii "Žákyň A", 9. místo napříč kategoriemi, 6. místo ve finále na kladině
  • Veselský pohár Veselí nad Lužnicí 16. 4. 2016 - 2. místo
  • ​1. kvalifikační závod pro MČR v Praze 8. 5. 2016 - 12. místo
  • 3. kvalifikační závod pro MČR v Brně 28. 5. 2016 - 8. místo
  • 10. místo ​v celkové kvalifikaci pro MČR v Třinci 2016 v kategorii "ŽÁKYNĚ A"
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci 4. 6. 2016 - 3. místo
  • ​MČR jednotlivkyň v Třinci 17. - 19. 6. 2016 - 12. místo
  • ​Vítkovice Cup -Ostrava 15. 10. 2016 - Žákyně A - 16. místo
  • Ještědský pohár Liberec 12. 11. 2016 - kategorie 2008 a starší - 5. místo
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev Liberec 17. 11. 2016, II. liga - ​1. místo
  • MČR družstev Brno 4. 12. 2016 - ​6. místo
  • Vánoční pohár KSG Litvínov - 10. 12. 2016 - ​3. místo

2017: (VS Žákyně A)

  • ​Veselský pohár Veselí nad Lužnicí 8. 4. 2017 - ​4. místo
  • Aprílový závod - Litvínov 13. 4. 2017 - ​3. místo
  • ​Nominační závod na ODM KSG Litvínov 29. 4. 2017 - 3. místo (Nominována na ODM)
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Brně 14. 5. 2017 - ​6. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR v Praze 20. 5. 2017 - ​5. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci - 3. 6. 2017 - 3. místo
  • Kvalifikace na MČR 2017 v Ostravě - z 9. místa
  • MČR 2017 v Ostravě 17. - 18. 6. 2017 - 11. místo
  • Olympiáda dětí a mládeže 2017 Brno 24. - 29. 6. 2017 - 4. místo v družstvu; 47. místo ve víceboji jednotlivkyň, FINÁLE prostná - 6. místo
  • Vítkovice Cup 2017 Ostrava 21. 10. 2017 - 6. místo
  • Wase Gymcup 2017 - Belgie, Antverpy - Melsele, závod družstev - 2. místo, individuální pořadí - 21. místo
  • International tournament Coms-La-Ville, Francie Paříž  - 11. 11. 2017 - 7. místo družstev, 24. místo individuální pořadí
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev - 17. 11. 2017 - 1. místo v kategorii II. liga A
  • MČR družstev - II. liga žen - Brno 3. a 4. 12. 2017 - 1.místo, postup do I. ligy 2018

2018: (KADETKY)

  • Memoriál J. Mládka - závod na kladině - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace 2. místo, finále - 7. místo
  • ​Memoriál J. Šafáře - závod na prostných - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace - 1. místo, finále - 3. místo
  • Memoriál Evy Bosákové - Praha 14. 4. 2018 - 2. místo v kategorii, 3. místo v celkovém pořadí, 1. místo ve finále na kladině
  • Znojmo Gym Cup 2018 aneb Znojemská kladinka - Znojmo   21. 4. 2018 - 1. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR - Brno 8. 5. 2018 - 8. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR - Praha 19. 5. 2018 - 3. místo
  • Kvalifikační listina MČR 2018 ve Znojmě - 7. místo z 26
  • Krajský přebor Ústeckého a Libereckého kraje Liberec 16. 6. 2018 - nezávodila
  • MČR 2018 - Hala Věry Čáslavské Černošice, 2. - 3. 6. 2018, celkové pořadí - 9. místo, finále na kladině - 3. místo

AGÁTA STRÝHALOVÁ

​Datum narození: 03. 08. 2006

20160521_113026-001.jpg

2016: (VS Žákyně A)

  • ​Memoriál Evy Bosákové TJ Slovan Praha 9. 4. 2016 - 2. místo v kategorii "Žákyň A", 3. místo napříč kategoriemi,  2. místo ve finále na kladině
  • ​Veselský pohár Veselí nad Lužnicí 16. 4. 2016 - 1. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Praze 8. 5. 2016 - 4. místo
  • 3. kvalifikační závod pro MČR v Brně 28. 5. 2016 - 1. místo
  • ​Vítězka kvalifikace v kategorii "Žákyně A" pro MČR v Třinci 2016
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci 4. 6. 2016 - 2. místo
  • ​MČR jednotlivkyň v Třinci 17. - 19. 6. 2016 - 7. místo
  • Vítkovice Cup Ostrava 15. 10. 2016 - Žákyně A - 6. místo
  • Ještědský pohár Liberec 12. 11. 2016 - kategorie 2008  a starší - 3. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev Liberec 17. 11 2016 - II. liga - 1. místo
  • ​MČR družstev Brno 4. 12. 2016 - 6. místo
  • Vánoční pohár KSG Litvínov - 10. 12. 2016 - ​2. místo; Titul "Gymnastka roku 2016" (Putovní pohár KSG Litvínov)​

2017: (VS Žákyně A)

  • Veselský pohár - Veselí nad Lužnicí 8. 4. 2017 - ​1. místo
  • Aprílový závod - Litvínov 13. 4. 2017 - ​2. místo
  • Nominační závod ODM 2017 - KSG Litvínov 29. 4. 2017 - ​ 1. místo (Nominována na ODM)
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Brně 14. 5. 2017 - ​2. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR v Praze 20. 5. 2017 - ​1. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci - 3. 6. 2017 - 2. místo
  • Kvalifikace na MČR 2017 v Ostravě - z 2. místa
  • MČR 2017 v Ostravě 17. - 18. 6. 2017 - 1. místo, titul "MISTRYNĚ ČR 2017"
  • Olympiáda dětí a mládeže 2017 Brno 24. - 29. 6. 2017 - 4. místo v družstvu; 6. místo ve víceboji jednotlivkyň, FINÁLE bradla - 7. místo; kladina - 4. místo; prostná - 5. místo
  • Vítkovice Cup 2017 Ostrava 21. 10. 2017 - 3. místo
  • Wase Gymcup 2017 - Belgie, Antverpy - Melsele, závod družstev - 2. místo, individuální pořadí - 4. místo
  • ​International tournament Combs-La-Ville, Francie, Paříž 11. 11. 2017 - 7. místo družstev, 17. místo individuální pořadí
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev 17. 11. 2017 -  1. místo v kategorii II. liga A
  • MČR družstev - II. liga žen Brno 3. a 4. 12. 2017 - 1. místo, postup do I. ligy 2018

2018: (KADETKY)

  • Memoriál J. Mládka - závod na kladině - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace 1. místo, finále - 3. místo
  • Memoriál J. Šafáře - závod na prostných - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace - 6. místo, finále - 1. místo
  • Memoriál Evy Bosákové - Praha 14. 4. 2018 - účastnila se, ze zdravotních důvodů nezávodila
  • Znojmo Gym Cup 2018 aneb Znojemská kladinka - Znojmo 21. 4. 2018 - nezúčastnila se ze zdravotních důvodů
  • 1. kvalifikační závod pro MČR - Brno 8. 5. 2018 - účastnila se, ze zdravotních důvodů nezávodila
  • 2. kvalifikační závod pro MČR - Praha 19. 5. 2018 - účastnila se, ze zdravotních důvodů nezávodila
  • MČR 2018 - Hala V. Čáslavské 2. - 3. 6. 2018 Černošice - nezúčastnila se ze zdravotních důvodů

 

PATRICIE MAKOVIČKOVÁ

Datum narození: 04. 02. 2007

14133_05801ca4bc-001.jpg

2016: (VS Žákyně A)

  • Memoriál Evy Bosákové TJ Slovan Praha 9. 4. 2016 - 3. místo v kategorii "Žákyň A", 4. místo napříč kategoriemi, 4. místo ve finále na kladině
  • Veselský pohár Veselí nad Lužnicí 16. 4. 2016 - 3. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Praze 8. 5. 2016 - 13. místo
  • 3. kvalifikační závod pro MČR v Brně 28. 5. 2016 - 3. místo
  • ​4. místo v celkové kvalifikaci pro MČR v Třinci v kategorii "Žákyně A" 2016
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci 4. 6. 2016 - 1. místo
  • ​MČR jednotlivkyň v Třinci 17. - 19. 6. 2016 - 3. místo
  • Vítkovice Cup Ostrava 15. 10. 2016 - Žákyně A - ​15. místo
  • Ještědský pohár Liberec 12. 11. 2016 - kategorie 2008 a starší - 1. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev Liberec 17. 11. 2016, II. liga - ​1. místo
  • ​​MČR družstev Brno 4. 12. 2016 - 6. místo
  • Vánoční pohár KSG Litvínov - 10. 12. 2016 - ​1. místo

2017: (VS Žákyně A)

  • Veselský pohár - Veselí nad Lužnicí 8. 4. 2017 - 2. místo
  • Aprílový závod - Litvínov 13. 4. 2017 - ​1. místo
  • ​Nominační závod ODM - KSG Litvínov 29. 4. 2017 - ​4. místo mimo závod (z důvodu věkového limitu nenominována na ODM)
  • 1. kvalifikační závod pro MČR v Brně 14. 5. 2017 - ​1. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR v Praze 20. 5. 2017 - ​10. místo
  • Přebor Ústeckého a Libereckého kraje jednotlivkyň v Liberci - 3. 6. 2017 - 1. místo
  • Kvalifikace na MČR 2017 v Ostravě - z 1. místa
  • MČR 2017 v Ostravě 17. - 18. 6. 2017 - 2. místo, titul "VICEMISTRYNĚ ČR 2017"
  • Vítkovice Cup 2017 Ostrava 21. 10. 2017 - 14. místo
  • Wase Gymcup 2017 - Belgie, Antverpy - Melsele, závod družstev - 2. místo
  • International tournament Combs-La-Ville, Francie, Paříž 11. 11. 2017 - 7. místo družstev, 8. místo individuální pořadí
  • ​Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev 17. 11. 2017 - 1. místo v kategorii II. liga A
  • MČR družstev - II. liga žen - Brno 3. a 4. 12. 2017 -1. místo, postup do 1. ligy 2018

​2018: (KADETKY)

  • Memoriál J. Mládka - závod na kladině - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace 3. místo, finále - 1. místo
  • Memoriál J. Šafáře - závod na prostných - Praha, Horní Počernice 28. 1. 2018 - kvalifikace - 2. místo, finále - 2. místo
  • Memoriál Evy Bosákové Praha 14. 4. 2018 - 1. místo v kategorii, 1. místo v celkovém pořadí, 2. místo ve finále na kladině
  • Znojmo Gym Cup 2018 aneb Znojemská kladinka - Znojmo   21. 4. 2018 - 2. místo
  • 1. kvalifikační závod pro MČR - Brno 8. 5. 2018 - 2. místo
  • 2. kvalifikační závod pro MČR - Praha 19. 5. 2018 - 2. místo
  • Kvalifikační listina MČR 2018 ve Znojmě - 3. místo z 26
  • Krajský přebor Ústeckého a Libereckého kraje Liberec 16. 6. 2018 - nezávodila
  • MČR 2018 - Hala V. Čáslavské Černošice - 2. - 3. 6. 2018, celkové pořadí - 6. místo, finále na přeskoku - 2. místo, finále na prostných - 3. místo

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář